ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.

Zamawiający Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w…”. Termin składania ofert minął 12 czerwca 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Lubelski Urząd Wojewódzki w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 3 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
12 czerwca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresKupowane są 4 aluminiowe łodzie płaskodenne o długości 3,5–4 m, każda z dwoma silnikami (elektrycznym 750–800W z akumulatorem i spalinowym 5–6 KM) oraz przyczepą podłodziową, nieoczywisty warunek to obowiązek dostarczenia kompletnego zestawu w jednym pakiecie (łódź + oba silniki + przyczepa).

  • 2

    ZakresWymagana jest wizja lokalna u zamawiającego, oznacza to konieczność fizycznego przedstawienia próbki łodzi lub udokumentowania jej parametrów w terenie przed zawarciem umowy.

  • 3

    ZakresŁodzie są przeznaczone dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie i będą używane wyłącznie do kontroli rybołówstwa, co oznacza wymóg dostosowania do warunków śródlądowych i operacyjności w terenie (np. łatwe transportowanie, stabilność podczas inspekcji).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514294

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Spokojna 4

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-914

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mkazaren@lublin.uw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.lublin.uw.gov.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0b2ae01c-dbb6-4ef0-9294-8d40764de3ed

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00273691

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00116020/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych 3,5-4 m z silnikiem elektrycznym o na mocy wale 750-800W i akumulatorem wraz z silnikiem spalinowym o mocy 5-6 KM i przyczepą podłodziową

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Realizacja programu FER.2027 – Fundusze Europejskie dla Rybactwa 2021-2027, nr przedsięwzięcia FEDR.01.09-IP-0013/25; Zakup niezbędnych środków transportu i łodzi oraz sprzętu specjalistycznego dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie służących przeprowadzeniu kontroli rybołówstwa.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl/pn/luw/demand/295282/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl/pn/luw/demand/295282/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zgonie z SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

OU-VII.272.12.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 4 (czterech) fabrycznie nowych łodzi aluminiowych płaskodennych. Każda łódź musi być wyposażona w:
• silnik elektryczny,
• silnik spalinowy,
• przyczepę transportową przeznaczoną do przewozu danej łodzi.
Wymaga się, aby wszystkie elementy wyposażenia stanowiły komplet umożliwiający pełne użytkowanie łodzi zgodnie z jej przeznaczeniem.

4.2.6.)Główny kod CPV

34520000-8 - Łodzie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

34520000-8 - Łodzie

34521000-5 - Łodzie specjalistyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Art. 455 ust. 1 PZP

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-12 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-12 09:02

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-07-11

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34520000-8Łodzie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 12.06.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34520000-8 (Łodzie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.