ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Rozbudowa placów zabaw

Zamawiający Gmina Rypin (Rypin, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Rozbudowa placów zabaw”. Termin składania ofert minął 13 lipca 2026, 10:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RypinRypin, Kujawsko-Pomorskie (powiat Rypiński →)opublikowano 26 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 228 437 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
13 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 10:00
  2. Wynik postępowania

    17 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Rozbudowa placów zabaw.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Zamawiający podchodzi do tego zamówienia po raz kolejny; poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,2 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 12% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail