ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługi w zakresie przewozu i przechowywania zwłok ludzkich na zlecenie prokuratur rejonowych okręgu gliwickiego (z podziałem na części)

Zamawiający Prokuratura Okręgowa w Gliwicach (Gliwice, Śląskie) prowadził postępowanie „Usługi w zakresie przewozu i przechowywania zwłok ludzkich na zlecenie prokuratur…”. Termin składania ofert minął 6 lipca 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Prokuratura Okręgowa w GliwicachGliwice, Śląskieopublikowano 26 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
6 lipca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas dojazdu na miejsce zdarzenia40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 6 lipca 2026 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    07 sierpnia 2026

    1 oferta4 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas dojazdu na miejsce zdarzenia 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługi w zakresie przewozu i przechowywania zwłok ludzkich na zlecenie prokuratur rejonowych okręgu gliwickiego (z podziałem na części).

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2024 r. wygrał Firma Pogrzebowa "Jasek" Beata Jasek, który złożył jedyną ofertę.
  • Lokalny rynek tej branży: w województwie śląskim postępowania przyciągały średnio 3,8 ofert, w całym kraju 2,7.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PROKURATURA OKRĘGOWA W GLIWICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 277733742

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stanisława Dubois 16

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-102

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.pogli@prokuratura.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/po-gliwice

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi w zakresie przewozu i przechowywania zwłok ludzkich na zlecenie prokuratur rejonowych okręgu gliwickiego (z podziałem na części)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-979ccaf4-aa61-42ab-903e-1f218d6e34dc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00310407

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00102672/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi w zakresie przewozu i przechowywania zwłok ludzkich na zlecenie prokuratur rejonowych okręgu gliwickiego – z podziałem na części

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-979ccaf4-aa61-42ab-903e-1f218d6e34dc

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Szczegółowe informacje zostały zawarte w Rozdziałach VIII i X SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

3014-7.261.6.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

4

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi w zakresie przewozu i przechowywania zwłok ludzkich na zlecenie Prokuratur Rejonowych Gliwice-Wschód i Gliwice-Zachód w Gliwicach. Usługi będą świadczone w obrębie działania Prokuratur Rejonowych Gliwice-Wschód i Gliwice-Zachód w Gliwicach, tj. na terenie miast: Gliwice, Knurów, Pyskowice oraz gmin: Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś. Chłodnia powinna znajdować się w obrębie działania Prokuratur Rejonowych Gliwice-Wschód i Gliwice-Zachód w Gliwicach. Świadczenie usług dotyczy przewozu zwłok ludzkich z miejsca zdarzenia do miejsc wskazanych przez przedstawiciela Zamawiającego lub upoważnionego funkcjonariusza Policji pojazdem samochodowym zarejestrowanym jako karawan. Czas dojazdu do miejsca zdarzenia od momentu przyjęcia zgłoszenia może wynosić maksymalnie 75 minut. Usługa przechowywania zwłok ludzkich powinna być świadczona w odpowiednim pomieszczeniu (wyposażonym w specjalistyczną chłodnię) spełniającym wymogi sanitarno-epidemiologiczne.

4.2.6.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas dojazdu na miejsce zdarzenia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi w zakresie przewozu i przechowywania zwłok ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju. Usługi będą świadczone w obrębie działania Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju, tj. na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój oraz gminy Pawłowice. Chłodnia powinna znajdować się w obrębie działania Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju. Świadczenie usług dotyczy przewozu zwłok ludzkich z miejsca zdarzenia do miejsc wskazanych przez przedstawiciela Zamawiającego lub upoważnionego funkcjonariusza Policji pojazdem samochodowym zarejestrowanym jako karawan. Czas dojazdu do miejsca zdarzenia od momentu przyjęcia zgłoszenia może wynosić maksymalnie 75 minut. Usługa przechowywania zwłok ludzkich powinna być świadczona w odpowiednim pomieszczeniu (wyposażonym w specjalistyczną chłodnię) spełniającym wymogi sanitarno-epidemiologiczne.

4.2.6.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas dojazdu na miejsce zdarzenia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi w zakresie przewozu i przechowywania zwłok ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Rybniku. Usługi będą świadczone w obrębie działania Prokuratury Rejonowej w Rybniku, tj. na terenie miasta Rybnik oraz gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Chłodnia powinna znajdować się w obrębie działania Prokuratury Rejonowej w Rybniku. Świadczenie usług dotyczy przewozu zwłok ludzkich z miejsca zdarzenia do miejsc wskazanych przez przedstawiciela Zamawiającego lub upoważnionego funkcjonariusza Policji pojazdem samochodowym zarejestrowanym jako karawan. Czas dojazdu do miejsca zdarzenia od momentu przyjęcia zgłoszenia może wynosić maksymalnie 75 minut. Usługa przechowywania zwłok ludzkich powinna być świadczona w odpowiednim pomieszczeniu (wyposażonym w specjalistyczną chłodnię) spełniającym wymogi sanitarno-epidemiologiczne.

4.2.6.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas dojazdu na miejsce zdarzenia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi w zakresie przewozu i przechowywania zwłok ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach. Usługi będą świadczone w obrębie działania Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach, tj. na terenie miast: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry i Piekary Śląskie oraz gmin: Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg i Zbrosławice. Chłodnia powinna znajdować się w obrębie działania Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach. Świadczenie usług dotyczy przewozu zwłok ludzkich z miejsca zdarzenia do miejsc wskazanych przez przedstawiciela Zamawiającego lub upoważnionego funkcjonariusza Policji pojazdem samochodowym zarejestrowanym jako karawan. Czas dojazdu do miejsca zdarzenia od momentu przyjęcia zgłoszenia może wynosić maksymalnie 75 minut. Usługa przechowywania zwłok ludzkich powinna być świadczona w odpowiednim pomieszczeniu (wyposażonym w specjalistyczną chłodnię) spełniającym wymogi sanitarno-epidemiologiczne.

4.2.6.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas dojazdu na miejsce zdarzenia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobno dla każdej części:
a) minimum dwoma pojazdami specjalnymi, przeznaczonymi do przewozu zwłok i szczątków ludzkich, spełniającymi wymagania techniczne i sanitarne określone w art. 4 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 27 grudnia 2007 roku w sprawie wydawania pozwoleń i zaświadczeń na przewóz zwłok i szczątków ludzkich (Dz.U. z 2007 r. nr 249 poz. 1866),
b) pomieszczeniem do przechowywani zwłok i szczątków ludzkich wyposażonym w specjalistyczne chłodnie z przynajmniej trzema miejscami do przechowywania zwłok ludzkich spełniającymi wymogi sanitarno-epidemiologiczne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 23 marca 2011 roku w sprawie przechowywania zwłok i szczątków (Dz.U. z 2011 r. nr 75 poz. 405), które znajduje się w obrębie działania danej Prokuratury.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
2) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1pkt 1 i 2, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych dostępnych Wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi zasobami (załącznik nr 4 do SIWZ).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna):
1) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, warunek w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, o którym mowa w Rozdziale V ust. 2 pkt 4 (wykaz narzędzi) zostanie spełniony, jeśli co najmniej jeden z Wykonawców wykaże samodzielnie spełnienie tego warunku, (Wykonawca, który będzie wykonywał kluczowy zakres usług) tzn. Zamawiający nie dopuszcza stosowania doświadczenia kilku Wykonawców.
2) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo w postaci elektronicznej winno być załączone do oferty.
3) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie (załącznik nr 3 do SWZ) składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (każdy członek Konsorcjum, każdy Wspólnik spółki cywilnej). Oświadczenia te potwierdzają spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia.
4) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w oświadczeniu stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 455 Pzp oraz wskazanym w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
2. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-06 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-06 11:15

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2024wygrał(a): Firma Pogrzebowa "Jasek" Beata Jasek415 tys. zł1 ofertawynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 06.07.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Prokuratura Okręgowa w Gliwicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.