Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
145 343 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
do 1 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena90%Polskojęzyczne wsparcie techniczne świadczone przez producenta albo autoryzowanego dystryb10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej i antyspam. ; Wsparcie tech. syst. ochrony antywirusowej oraz środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z roczną subskrypcja

Zamawiający Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej i antyspam. ; Wsparcie tech. syst.…”, wybierając ofertę wykonawcy Synergia IT Sławomir Kłódka. Wartość umowy: 145 343 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów WesterplatteGdynia, Pomorskieopublikowano 25 czerwca 2026
Wartość umowy
145 343 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 maja 2026

    Termin ofert: 9 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Synergia IT Sławomir Kłódka (Gdańsk).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 145 342,95 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 lipca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190064136

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Inżyniera Jana Śmidowicza, 69

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-127

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@amw.gdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.amw.gdynia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej i antyspam. ; Wsparcie tech. syst. ochrony antywirusowej oraz
środowiska serwerowego i wirtualnego; Certyfikat ssl wildcard z
roczną subskrypcja

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-48bcd627-d70d-4a90-b0c3-31efa66140fd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00308806

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00088499/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.29 Odnowienie subskrypcji na system ochrony antywirusowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00266229

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AMW-KANC.SZP.2712.37.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

118165,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

• ODNOWIENIE SUBSKRYPCJI NA SYSTEM OCHRONY ANTYWIRUSOWEJ I ANTYSPAMOWEJ ZASOBÓW SIECI KOMPUTEROWEJ
• WSPARCIE TECHNICZNE SYSTEMU OCHRONY ANTYWIRUSOWEJ I ANTYSPAMOWEJ ORAZ ŚRODOWISKA SERWEROWEGO I WIRTUALNEGO
• CERTYFIKAT SSL WILDCARD Z ROCZNĄ SUBSKRYPCJĄ
Szczegółowy opis w załączniku nr 2 do SWZ
Termin realizacji zamówienia:
Do 29.06.2026 r. – odnowienie subskrypcji,
Od 01.07.2026 r. – przez 12 miesięcy – wsparcie techniczne
Do 18.08.2026 r. – certyfikat

4.5.3.)Główny kod CPV

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

79132000-8 - Usługi uwierzytelniania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

145342,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145342,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

145342,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Synergia IT Sławomir Kłódka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7392066798

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

145342,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72260000-5Usługi w zakresie oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 145 343 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72260000-5 (Usługi w zakresie oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Synergia IT Sławomir Kłódka (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.