ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Budowa oświetlenia dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko”.

Zamawiający Gmina Trzebownisko (Trzebownisko, Podkarpackie) prowadził postępowanie „„Budowa oświetlenia dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko””. Termin składania ofert minął 10 lipca 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TrzebowniskoTrzebownisko, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 25 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena95%Okres gwarancji5%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    25 czerwca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    20 sierpnia 2026

    8 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 95%, Okres gwarancji 5%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa oświetlenia dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał ELRES Sp. z o.o. przy 8 ofertach.
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,7 ofert na postępowanie przy 94 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Trzebownisko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690582157

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Trzebownisko 976

1.5.2.)Miejscowość

Trzebownisko

1.5.3.)Kod pocztowy

36-001

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 17 77 13 700

1.5.8.)Numer faksu

+48 17 77 13 719

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@trzebownisko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://trzebownisko.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa oświetlenia dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-37d9fe66-8d9d-425a-b8be-c37836f0a3e9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00308619

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050182/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Budowa oświetlenia dróg gminnych na terenie gminy Trzebownisko

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/trzebownisko

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/trzebownisko

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcą odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/trzebownisko.
Wymaga się, aby komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz
informacje, przekazywane były w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje
w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji,
zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji "Komunikaty”. Korespondencja,
której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za
pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. Ofertę oraz dokumenty i oświadczenia składane wraz z ofertą,
jak również wszelkie dokumenty i oświadczenia składane w trakcie postępowania, należy składać w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem
zaufanym lub podpisem osobistym. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady
Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452) oraz w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od
wykonawcy (Dz.U. z 2020 poz. 2415). Pełne informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zawarto w pkt XII SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Klauzule RODO stanowi Rozdział XXIV SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Klauzule RODO stanowi Rozdział XXIV SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

BR.271.1.21.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko.
1.1. W zakres zamówienia wchodzą roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia dróg na terenie Gminy Trzebownisko w następujących odcinkach:
1) Budowa oświetlenia drogi gminnej w m. Zaczernie na dz. Nr 4130, 4440/1 (Plac zabaw);
2) Budowa oświetlenia drogi gminnej w Zaczerniu na dz. Nr 4178, 3903 (Szkoła)
3) Budowa oświetlenia drogi gminnej na dz. Nr 4487 w Zaczerniu oraz na dz. Nr 4548, 4549 w m. Zaczernie;
4) Budowa oświetlenia drogi gminnej na dz. Nr 1530 w m. Jasionka oraz na dz. Nr 1531/2, 1531/5, 1533, 1527/1w m. Jasionka,
5) Budowa oświetlenia drogi gminnej na dz. Nr 518, 506, 596/11 w m. Łąka oraz na dz. Nr 519/1, 520/3, 513/1, 512, 597/5, 597/4, 596/14, 596/16 w m. Łąka
1.2.Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa:
Dokumentacja projektowa;
Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;

4.2.6.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Kryteria oceny ofert:

Lp. Kryterium Waga (%)
1 Cena brutto (C) 95%
2 Okres gwarancji (G) 5%

Łączna maksymalna liczba punktów: 100 pkt.
1. Kryterium „Cena” (C) – 95%
Punkty zostaną przyznane według wzoru:
C = (Cmin / Cof) × 95 pkt
gdzie:
• C – liczba punktów przyznana badanej ofercie,
• Cmin – najniższa cena spośród wszystkich nieodrzuconych ofert,
• Cof – cena oferty badanej.
2. Kryterium „Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady” (G) – 5%
Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy (5 lat) od dnia odbioru końcowego robót.
Zamawiający przyzna punkty według następujących zasad:
Okres gwarancji Liczba punktów
60 miesięcy 0 pkt
72 miesiące i więcej 5 pkt
W przypadku zaoferowania okresu gwarancji krótszego niż 60 miesięcy oferta zostanie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia.
W przypadku zaoferowania okresu gwarancji dłuższego niż 72 miesiące do oceny zostanie przyjęte 72 miesiące, a wykonawca otrzyma maksymalnie 5 pkt.
Łączna ocena ofert
Łączna liczba punktów zostanie obliczona według wzoru:
P = C + G
gdzie:
• P – łączna liczba punktów,
• C – punkty uzyskane w kryterium „Cena”,
• G – punkty uzyskane w kryterium „Okres gwarancji”.
Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska najwyższą łączną liczbę punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

95

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

5

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VIII SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
2.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
2.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
2.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
2.4. zdolności technicznej lub zawodowej :
1. posiada doświadczenie polegające na należytym wykonaniu, nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jednej roboty budowlanej obejmującej budowę, rozbudowę, przebudowę lub modernizację oświetlenia drogowego o wartości nie mniejszej niż 350 000,00 zł brutto.
Przez jedną robotę budowlaną Zamawiający rozumie robotę wykonaną w ramach jednej umowy, obejmującą jeden lub więcej odcinków oświetlenia drogowego.
2. dysponuje lub będzie dysponował co najmniej jedną osobą skierowaną do realizacji zamówienia, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy i posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lub odpowiadające im uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, uprawniające do kierowania robotami objętymi przedmiotem zamówienia.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

-oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej,
w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz. U. z 2020r. poz. 1076 z późn. zmianami) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zobowiązany jest do złożenia w/w dokumentu tj. Oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

-wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów- inne odpowiednie dokumenty- załącznik nr 5 do SWZ,
Wykaz powinien obejmować następujące informacje:
– rodzaj i zakres robót (zakres pozwalający na ocenę spełnienia warunku),
– daty wykonania (rozpoczęcia i zakończenia),
– podmiot, na rzecz którego roboty zostały wykonane (nazwa i adres),
– miejsce realizacji robót.
– kwota realizacji robót.
Do wykazu należy załączyć dowody(referencje, protokoły odbioru, bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot na rzecz którego roboty zostały wykonane należycie). Dowody powinny potwierdzać należyte wykonanie robót budowlanych.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

-Formularza składającego się na Ofertę, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
-Dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania lub pełnomocnictwo do podpisania Oferty, jeśli osoba bądź osoby podpisujące ofertę działają na podstawie pełnomocnictwa, o ile umocowanie do dokonania przedmiotowej czynności
nie wynika z dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania.
-Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca składa w formie dokumentu, którego wzór zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o
udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z
Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Możliwość zmiany zawartej umowy oraz warunki takich mian zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego - załącznik nr 1 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-10 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/trzebownisko

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-10 12:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-08-08

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): ELRES Sp. z o.o.612 tys. zł8 ofertwynik →
  2. 2024wygrał(a): Usługi Elektromonterskie EL-SEK Patryk Sekulski394 tys. zł4 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 10.07.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Trzebownisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzebownisko.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.