realizacja szkoleń, warsztatów, zajęć oraz konsultacji dla osób dorosłych z niepełnosprawnościami – uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie
Zamawiający Środowiskowy Dom Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie (Międzychód, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „realizacja szkoleń, warsztatów, zajęć oraz konsultacji dla osób dorosłych z…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Środowiskowy Dom Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 384831924 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Teresy Remiszewskiej 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Międzychód |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL418 - Poznański |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kontakt@sdsmiedzychod.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.sdsmiedzychod.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ochrona socjalna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00308579 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-25 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00295714 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-25 15:30 Po zmianie: 2026-06-29 15:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-25 16:15 Po zmianie: 2026-06-29 16:15 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.