Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa foteli ergonomicznych dla Politechniki Świętokrzyskiej w związku z realizacją projektu pn. „Uczelnia przyjazna społeczności akademickiej” nr FERS.03.01-IP.08-0011/24

Zamawiający Politechnika Świętokrzyska (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa foteli ergonomicznych dla Politechniki Świętokrzyskiej w związku z realizacją…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika ŚwiętokrzyskaKielce, Świętokrzyskieopublikowano 25 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 282 132 zł
Konkurencyjność
~4,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Świętokrzyska

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001695

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

1.4.2.)Miejscowość

Kielce

1.4.3.)Kod pocztowy

25-314

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 34 24 270

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dpz@tu.kielce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tu.kielce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f6f36e97-e989-467c-9fb3-f4bb3f1cccb4

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00308454

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00125887

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn. „Uczelnia przyjazna społeczności akademickiej” nr FERS.03.01-IP.08-0011/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy FERS.03.01-IP.08-0011/24-00

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa foteli ergonomicznych dla Politechniki Świętokrzyskiej w związku z realizacją projektu pn. „Uczelnia przyjazna społeczności akademickiej” nr FERS.03.01-IP.08-0011/24

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa foteli ergonomicznych (68 szt.) dla Politechniki Świętokrzyskiej w związku z realizacją projektu pn. „Uczelnia przyjazna społeczności akademickiej” nr FERS.03.01-IP.08-0011/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy FERS.03.01-IP.08-0011/24-00.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

39111100-4 - Siedziska obrotowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BnB Kamila Kawęcka

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7971886323

4.3.3.)Ulica

Świerkowa 1

4.3.4.)Miejscowość

Izabelin C

4.3.5.)Kod pocztowy

05-080

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

54332 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00248828/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

54332,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39111100-4Siedziska obrotowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
282 132 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
48 625 zł662 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
614 042 zł
Źródło próbki
CPV 39111100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
48 625 zł
Mediana
282 132 zł
Górny kwartyl
662 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Świętokrzyska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39111100-4 (Siedziska obrotowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.