Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Usługa przeprowadzenia szkolenia w zakresie bezpieczeństwa narodowego „Operator Bezzałogowego Statku Powietrznego Dron” z egzaminem na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

Zamawiający Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła Ii (Lublin, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Usługa przeprowadzenia szkolenia w zakresie bezpieczeństwa narodowego Operator…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła IiLublin, Lubelskieopublikowano 25 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514064

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Aleje Racławickie 14

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-950

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@kul.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kul.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Kościelna szkoła wyższa o pełnych prawach publicznych szkół wyższych

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00308031

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-25

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00294925

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

Zamawiający określa warunek zdolności technicznej lub zawodowej. Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w zakresie posiadania doświadczenia: Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie należycie wykonał co najmniej jedną usługę szkoleniową o wartości minimum 45 000,00 zł brutto. Informacje na temat warunku doświadczenia Wykonawcy należy przedstawić w wykazie usług stanowiącym załącznik nr 7. Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w zakresie dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia: Zamawiający określa minimalne warunki dotyczące potencjału kadrowego, umożliwiającego realizację zamówienia na odpowiednim poziomie jakości. Wykonawca w celu spełnienia warunku udziału w postępowaniu powinien wykazać, że dysponuje odpowiednim pod względem kwalifikacji zawodowych i doświadczenia, zdolnym do realizacji usługi potencjałem kadrowym który będzie uczestniczyć w realizacji zamówienia, w tym. Wykonawca spełni wskazany warunek udziału w postępowaniu, jeżeli skieruje do realizacji zamówienia jednego „trenera” do przeprowadzenia szkolenia pn. „Operator Bezzałogowego Statku Powietrznego (Dron)” posiadającego: - uprawnienia potwierdzone certyfikatami/zaświadczeniami umożliwiającymi przeprowadzenie szkolenia z wybranej tematyki - minimum trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, - doświadczenie w przeprowadzeniu w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, co najmniej dwóch szkoleń z obsługi Bezzałogowego Statku Powietrznego (Dron) Informacje na temat warunku dysponowania osobami zdolnymi do realizacji przedmiotu zamówienia należy przedstawić w wykazie osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ Po zmianie: Zamawiający określa warunek zdolności technicznej lub zawodowej. Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w zakresie posiadania doświadczenia: Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie należycie wykonał co najmniej jedną usługę szkoleniową z obszaru bezpieczeństwa narodowego o wartości minimum 45 000,00 zł brutto. Informacje na temat warunku doświadczenia Wykonawcy należy przedstawić w wykazie usług stanowiącym załącznik nr 7. Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w zakresie dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia: Zamawiający określa minimalne warunki dotyczące potencjału kadrowego, umożliwiającego realizację zamówienia na odpowiednim poziomie jakości. Wykonawca w celu spełnienia warunku udziału w postępowaniu powinien wykazać, że dysponuje odpowiednim pod względem kwalifikacji zawodowych i doświadczenia, zdolnym do realizacji usługi potencjałem kadrowym który będzie uczestniczyć w realizacji zamówienia, w tym. Wykonawca spełni wskazany warunek udziału w postępowaniu, jeżeli skieruje do realizacji zamówienia jednego „trenera” do przeprowadzenia szkolenia pn. „Operator Bezzałogowego Statku Powietrznego (Dron)” posiadającego: - uprawnienia potwierdzone certyfikatami/zaświadczeniami umożliwiającymi przeprowadzenie szkolenia z wybranej tematyki - minimum trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, - doświadczenie w przeprowadzeniu w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, co najmniej dwóch szkoleń z obsługi Bezzałogowego Statku Powietrznego (Dron) Informacje na temat warunku dysponowania osobami zdolnymi do realizacji przedmiotu zamówienia należy przedstawić w wykazie osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła Ii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.