Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

PRZ/00009/2026 „Świadczenie usług utrzymania systemu Xpertis”

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny (Poznań, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „PRZ/00009/2026 „Świadczenie usług utrzymania systemu Xpertis””. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - POZNAŃSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 386566426

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Ewarysta Estkowskiego 6

1.4.2.)Miejscowość

Poznań

1.4.3.)Kod pocztowy

61-755

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

komisjaprzetargowa@pit.lukasiewicz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pit.lukasiewicz.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


usługi doradcze, badania

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306861

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
4.2.10.Okres realizacji - miesiące Przed zmianą

Brak danych

12

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.