Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Zestawy hydroforowe PPOŻ – rozwiązanie do systemów hydrantowych i instalacji wodociągowych w jednostkach oświatowych – ZSZiL w Zgorzelcu”
Zamawiający Powiat Zgorzelecki (Zgorzelec, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Zestawy hydroforowe PPOŻ – rozwiązanie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 342 073 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT ZGORZELECKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 230821351 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8 A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zgorzelec |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-900 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL515 - Jeleniogórski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@powiat.zgorzelec.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.powiatzgorzelecki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b7e94ecd-d7e1-4767-aa47-d4daaeb71e52 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00305761 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00066022 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Zestawy hydroforowe PPOŻ – rozwiązanie do systemów hydrantowych i instalacji wodociągowych w jednostkach oświatowych – ZSZiL w Zgorzelcu” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące przebudowę instalacji ppoż. wraz ze stacją hydroforową ppoż. Zamówienie obejmuje swoim zakresem przebudowę rozprowadzenia instalacji ppoż. w piwnicy wraz z zabudową stacji hydroforowej ppoż. mającej na celu zapewnienie wody w odpowiedniej ilości i o odpowiednim ciśnieniu na cele ppoż. dla istniejących hydrantów w przedmiotowym budynku. Stacja ma również pracować na potrzeby instalacji wodociągowej socjalno-bytowej budynku. Granicą zakresu robót są wpięcia projektowanej instalacji w istniejącą instalację wewnętrzną wodociągową wraz z zabudową zaworu ppoż. pierwszeństwa na instalacji wodociągowej oraz wpięcie w istniejącą instalację ppoż. budynku - zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45321000-3 - Izolacja cieplna 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 44220000-8 - Stolarka budowlana 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 4 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ALL INSTAL |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 6141208639 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kamienna Góra |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 124844,13 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00197705/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 124844,13 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.