Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu 9-osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych

Zamawiający Gmina Parchowo (Parchowo, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu 9-osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ParchowoParchowo, Pomorskieopublikowano 24 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 208 943 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA PARCHOWO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979542

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Strażacka 21A

1.4.2.)Miejscowość

Parchowo

1.4.3.)Kod pocztowy

77-124

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@parchowo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.parchowo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1fccd152-7a36-421a-81d5-fb369dc13633

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305648

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00188530

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu 9-osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego dziewięcioosobowego samochodu (kategorii M1), przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, z możliwością przewozu jednej osoby na wózku inwalidzkim na potrzeby Szkoły Podstawowej w Parchowie, ul. Kartuska 19A, 77-124 Parchowo.
2. W cenie oferty należy ująć zakres i warunki realizacji zgodnie z opisem zawartym w SWZ i załącznikach.
3. Oferowany samochód osobowy wskazany w opisie przedmiotu zamówienia winien być:
1) nowy, bez wad i uszkodzeń;
2) sprawny technicznie, kompletny i gotowy do użytku;
3) wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku.
4. Oferowany samochód osobowy winien:
1) posiadać wszystkie niezbędne świadectwa, homologacje, zaświadczenie o przeprowadzeniu badań technicznych lub inne dokumenty dopuszczenia do ruchu drogowego wynikające z art. 72 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 roku, poz. 1251 ze zm.);
2) spełniać warunki techniczne pojazdów oraz zakres ich niezbędnego wyposażenia przewidziane przez obowiązujące w Polsce przepisy prawa dla samochodów poruszających się po drogach publicznych na podstawie Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. (Dz. U. z 2024, poz. 502);
3) posiadać dopuszczające do użytkowania badanie UDT na zamontowaną hydrauliczną windę, podest ruchomy lub rampę do transportu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim, certyfikaty umożliwiające rejestrację pojazdu jako samochód osobowy przeznaczony do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym 1 osoby na wózku inwalidzkim wydane przez ustawowo uprawnione organy.
5. Zamawiający wymaga, aby autoryzowany przez producenta serwis był w promieniu do 100 km liczonych drogami publicznymi od siedziby Zamawiającego: ul. Strażacka 21A, 77-124 Parchowo.
5.1 Zamawiający wymaga przeszkolenia jednej osoby w zakresie obsługi windy/rampy.
5.2 Zamawiający wymaga dostarczenia dokumentacji umożliwiającej pierwszą rejestrację oraz dopuszczenie pojazdu do ruchu.

3.9.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34114000-9 - Pojazdy specjalne

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ITS System Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

021801198

4.3.3.)Ulica

Kwiatkowskiego 22

4.3.4.)Miejscowość

Siechnice

4.3.5.)Kod pocztowy

55-011

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

232344,54 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00253865/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

232344,54 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
208 943 zł
Próbka: 129 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 253 zł311 392 zł
Rozstęp międzykwartylowy
138 139 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 253 zł
Mediana
208 943 zł
Górny kwartyl
311 392 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Parchowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Parchowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.