ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

USŁUGA NAPRAWY POJAZDÓW W ROKU 2026 R.

Zamawiający 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Zgierz, Łódzkie) prowadził postępowanie „USŁUGA NAPRAWY POJAZDÓW W ROKU 2026 R”. Termin składania ofert minął 2 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 31 Wojskowy Oddział GospodarczyZgierz, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 24 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 853 659 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
2 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Kompetencje pracowników40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 10:00
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    10 sierpnia 2026

    2 oferty3 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresNaprawa pojazdów dla 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zgierzu z obowiązkiem składania ofert wyłącznie elektronicznie przez platformę zakupową

  • 2

    ZakresDokumenty zamówienia dostępne są na platformie https://platformazakupowa.pl/transakcja/1327937

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone samodzielnie przez zamawiającego bez udziału podmiotów zewnętrznych

  • 4

    ZakresZamówienie dotyczy napraw pojazdów w ramach działalności związanej z obroną

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

31 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101067256

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Konstantynowska 85

1.5.2.)Miejscowość

Zgierz

1.5.3.)Kod pocztowy

95-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

31wog.zp@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://31wog.wp.mil.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

USŁUGA NAPRAWY POJAZDÓW W ROKU 2026 R.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2796ff4d-125f-4747-a64c-32c76abbf050

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305592

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00088758/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Naprawy pojazdów

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1327937

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1327937

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

66/ZP/26

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

4

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa naprawy pojazdów w roku 2026 dla 31.WOG oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu logistycznym, a znajdujących się w Zgierzu, Leźnicy Wielkiej, Łodzi, Kutnie, Tomaszowie Mazowieckim i Nowym Glinniku. Przedmiot zamówienia obejmuje także naprawę pojazdów, które uległy awarii w wyniku eksploatacji. Lista pojazdów oraz zakres ich naprawy zostały wyszczególnione w Załączniku
Nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 1 - Tomaszów Mazowiecki i Nowy Glinnik - pojazdy powyżej 3,5 t

4.2.6.)Główny kod CPV

50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zgodnie z art. 441 ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia realizacji usług naprawy pojazdów z zastosowaniem prawa opcji do 200% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji wystąpienia większej ilość awarii niż szacowana w dniu zawarcia umowy.

Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego,
z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego.

Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-12

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

L.p. Rodzaj kryterium Liczba punktów (waga)
1 Cena roboczogodziny 60
2 Kompetencje pracowników 40

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Kompetencje pracowników

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa naprawy pojazdów w roku 2026 dla 31.WOG oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu logistycznym, a znajdujących się w Zgierzu, Leźnicy Wielkiej, Łodzi, Kutnie, Tomaszowie Mazowieckim i Nowym Glinniku. Przedmiot zamówienia obejmuje także naprawę pojazdów, które uległy awarii w wyniku eksploatacji.
Lista pojazdów oraz zakres ich naprawy zostały wyszczególnione w Załączniku
Nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 2 - Łódź, Zgierz, Kutno, Leźnica Wielka - pojazdy powyżej 3,5 t

4.2.6.)Główny kod CPV

50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zgodnie z art. 441 ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia realizacji usług naprawy pojazdów z zastosowaniem prawa opcji do 200% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji wystąpienia większej ilość awarii niż szacowana w dniu zawarcia umowy.

Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego,
z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego.

Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-12

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

L.p. Rodzaj kryterium Liczba punktów (waga)
1 Cena roboczogodziny 60
2 Kompetencje pracowników 40

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Kompetencje pracowników

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa naprawy pojazdów w roku 2026 dla 31.WOG oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu logistycznym, a znajdujących się w Zgierzu, Leźnicy Wielkiej, Łodzi, Kutnie, Tomaszowie Mazowieckim i Nowym Glinniku. Przedmiot zamówienia obejmuje także naprawę pojazdów, które uległy awarii w wyniku eksploatacji.
Lista pojazdów oraz zakres ich naprawy zostały wyszczególnione w Załączniku
Nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 3 - Tomaszów Mazowiecki i Nowy Glinnik - pojazdy do 3,5 t

4.2.6.)Główny kod CPV

50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zgodnie z art. 441 ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia realizacji usług naprawy pojazdów z zastosowaniem prawa opcji do 200% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji wystąpienia większej ilość awarii niż szacowana w dniu zawarcia umowy.

Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego,
z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego.

Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-12

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

L.p. Rodzaj kryterium Liczba punktów (waga)
1 Cena roboczogodziny 60
2 Kompetencje pracowników 40

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Kompetencje pracowników

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa naprawy pojazdów w roku 2026 dla 31.WOG oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu logistycznym, a znajdujących się w Zgierzu, Leźnicy Wielkiej, Łodzi, Kutnie, Tomaszowie Mazowieckim i Nowym Glinniku. Przedmiot zamówienia obejmuje także naprawę pojazdów, które uległy awarii w wyniku eksploatacji.
Lista pojazdów oraz zakres ich naprawy zostały wyszczególnione w Załączniku
Nr 1 do SWZ.
Zadanie nr 4 - Łódź, Zgierz, Kutno, Leźnica Wielka - pojazdy do 3,5 t

4.2.6.)Główny kod CPV

50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zgodnie z art. 441 ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia realizacji usług naprawy pojazdów z zastosowaniem prawa opcji do 200% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji wystąpienia większej ilość awarii niż szacowana w dniu zawarcia umowy.

Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego,
z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego.

Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-12

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

L.p. Rodzaj kryterium Liczba punktów (waga)
1 Cena roboczogodziny 60
2 Kompetencje pracowników 40

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Kompetencje pracowników

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

d) zdolności technicznej lub zawodowej:
d.1. O zamówienie ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy dysponują:

• minimum 2 stanowiskami do naprawy pojazdów powyżej 3,5t - dla zadań nr 1, 2,
• minimum 2 stanowiskami do naprawy pojazdów do 3,5t - dla zadań nr 3, 4.
Jeżeli Wykonawca składa ofertę na więcej niż jedno zadanie musi wykazać dysponowanie co najmniej 2 stanowiskami na każde z tych zadań. Wykonawca nie może dla poszczególnych zadań wykazywać tych samych stanowisk.

Wykonawca, na wezwanie Zamawiającego, zobowiązany będzie złożyć Wykaz narzędzi – dla Zadania nr 1, 2, 3, 4 (Załącznik Nr 4 do SWZ).

d. 2. O zamówienie ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy dysponują minimum dwoma pracownikami posiadającymi kwalifikacje w zawodzie mechanik lub/i elektromechanik z doświadczeniem minimum 1 rok.

Dla każdego zadania Wykonawca zobowiązany jest wykazać co najmniej dwie osoby posiadające kwalifikacje. W przypadku złożenia oferty na więcej niż jedno zadanie, Wykonawca zobowiązany jest wykazać odrębne osoby dla każdego zadania. Zamawiający nie dopuszcza wskazania tej samej osoby do spełnienia warunku udziału w postępowaniu w więcej niż jednym zadaniu.
Przykład:
- Wykonawca składa ofertę na 1 zadanie – co najmniej 2 osoby,
- Wykonawca składa ofertę na 2 zadania – co najmniej 4 osoby,
- Wykonawca składa ofertę na 3 zadania – co najmniej 6 osób,
- Wykonawca składa ofertę na 4 zadania – co najmniej 8 osób.

Wykonawca, na wezwanie Zamawiającego, zobowiązany będzie złożyć Wykaz osób (Załącznik Nr 5 do SWZ).

Ponieważ liczba pracowników stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, Wykonawca jest zobowiązany podać ich liczbę na etapie składania ofert, w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 6 do SWZ).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia
16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową albo oświadczenia
o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór oświadczenia, o którym mowa stanowi Załącznik Nr 8 do SWZ.
2) Oświadczenie w celu potwierdzenia aktualności informacji przedstawionych
w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust.1 - zgodnie z Załącznikiem Nr 9 do SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) Wykaz narzędzi przewidzianych realizacji zamówienia (stanowisk), zgodnie
z warunkiem postawionym w rozdziale V – według Załącznika Nr 4 do SWZ. Należy uzupełnić wszystkie kolumny tabeli.
2) Wykaz osób przewidzianych do realizacji zamówienia, zgodnie z warunkiem postawionym w rozdziale V – według Załącznika Nr 5 do SWZ. Należy uzupełnić wszystkie kolumny tabeli oraz podstawę dysponowania - dokument regulujący współpracę pomiędzy Wykonawcą a wykazaną osobą.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-02 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z załącznikami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1327937 w myśl ustawy PZP na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Za datę złożenia oferty przyjmuje się datę jej przekazania w systemie (platformie)

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-02 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50112100-4Usługi w zakresie napraw samochodów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
853 659 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
332 164 zł2 054 823 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 722 660 zł
Źródło próbki
CPV 50112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
332 164 zł
Mediana
853 659 zł
Górny kwartyl
2 054 823 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).