Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
166 031 zł
Umowa zawarta
22 czerwca 2026
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena30%Koncepcja badawcza50%Metody i techniki badawcze20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie badania ewaluacyjnego pn.: Ewaluacja sposobu wdrażania programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027 w zakresie zgodności z zasadami równościowymi

Zamawiający Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie badania ewaluacyjnego pn.: Ewaluacja sposobu wdrażania programu Fundusze…”, wybierając ofertę wykonawcy ECORYS Polska sp. z o. o. Wartość umowy: 166 031 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju WsiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 24 czerwca 2026
Wartość umowy
166 031 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ECORYS Polska sp. z o. o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 166 030,58 zł (umowę zawarto 22 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

  • 5

    Zamówienie zostało podzielone na części, z których każda stanowi odrębne postępowanie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000063880

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wspólna 30

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-930

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@minrol.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/rolnictwo

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://minrol.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Rolnictwo, rozwój wsi, rynki rolne, rybołówstwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie badania ewaluacyjnego pn.: Ewaluacja sposobu wdrażania programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027 w zakresie zgodności z zasadami równościowymi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7ed7909c-ef0d-4d7d-a61d-6bffc6c8ca7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305453

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021–2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00231850

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BDG.wzp.23.1.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

145793,97 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania ewaluacyjnego pn

„Ewaluacja sposobu wdrażania programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027 w zakresie zgodności z zasadami równościowymi”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do projektu umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

73110000-6 - Usługi badawcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

166030,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

166030,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

166030,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ECORYS Polska sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

012755278

7.3.3)Ulica

Solec 38 lok. 105

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-394

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

166030,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

73110000-6Usługi badawcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
254 652 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
184 414 zł377 892 zł
Rozstęp międzykwartylowy
193 477 zł
Źródło próbki
CPV 73110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
184 414 zł
Mediana
254 652 zł
Górny kwartyl
377 892 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.