Wynik częściowy: umowy w 3 z 8 części, 5 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
483 685 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
    Wartość umowy
    248 232 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
    Wartość umowy
    147 969 zł
    8 ofert
  4. Unieważniona
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
    Wartość umowy
    87 484 zł
    7 ofert
  7. Unieważniona
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
    Podstawa: art. 255 pkt 4 ustawy
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego

Zamawiający 21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie (Świdwin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 483 685 zł. Złożono 17 ofert.

Łączna wartość umów
483 685 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 3 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Krystian Wojciechowski Metal Design (część 1); Borimex Sp. z o.o. (część 3); Przedsiębiorstwo Handlowe Kogex Sp. z o.o. (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 483 685,20 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Zamówienie dotyczy dostawy wyposażenia warsztatowo-magazynowego dla 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 331029355

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Połczyńska 32

1.5.2.)Miejscowość

Świdwin

1.5.3.)Kod pocztowy

78-301

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.publ.21blt@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.21blt.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.platformazakupowa.pl/pn/21blot

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32625ea0-b558-4c98-b3f6-615165b0f712

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305442

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00112037/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.17 Dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00233248

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/17/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
Zadanie nr 1 – REGAŁY

4.5.3.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

95868,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
Zadanie nr 2 - WAGI

4.5.3.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

9652,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
Zadanie nr 3 - SKRZYNIE I KÓŁKA DO SKRZYŃ

4.5.3.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

140263,46 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
Zadanie nr 4 - KONTENERY

4.5.3.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

31500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
Zadanie nr 5 - STOŁY

4.5.3.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

5800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
Zadanie nr 6 - URZĄDZENIA WARSZTATOWE

4.5.3.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

87018,02 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
Zadanie nr 7 - SPRZĘT WARSZTATOWY

4.5.3.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

62327,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowo-magazynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe w podziale na zadania, zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ – formularze cenowe dla zadań 1-8.
Zadanie nr 8 - AKCESORIA

4.5.3.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.)Wartość części

1000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

248232,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

248232,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

248232,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Krystian Wojciechowski Metal Design

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6461660826

7.3.4)Miejscowość

Tychy

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

248232,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na dostawę wyposażenia warsztatowo - magazynowego, w zakresie zadania nr 2 , wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na mocy art. 255 pkt 2) ustawy.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

147969,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

309807,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

147969,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Borimex Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8172065900

7.3.4)Miejscowość

Borowa

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

147969,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na dostawę wyposażenia warsztatowo - magazynowego, w zakresie zadania nr 4 złożono 3 oferty, oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto, Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, co czyni realizacją zamówienia niemożliwą.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na mocy art. 255 pkt 3) ustawy.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na dostawę wyposażenia warsztatowo - magazynowego, w zakresie zadania nr 5 nie złożono żadnej oferty.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na mocy art. 255 pkt 1) ustawy.

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 18

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

87483,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

151588,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

87483,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 19

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowe Kogex Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992402029

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 20

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

87483,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na dostawę wyposażenia warsztatowo - magazynowego, w zakresie zadania nr 7, wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na mocy art. 255 pkt 2) ustawy.

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 4 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie, w zakresie zadania nr 8, z uwagi na to, że została złożona oferta dodatkowa
o takiej samej cenie.
Uzasadnienie:
Zamawiający na podstawie art. 249 ustawy Pzp wezwał Wykonawców: Borimex Sp. z o.o. oraz Maxmed ZUH Marcin Murzyn, do złożenia ofert dodatkowych. Do upływu terminu składania ofert dodatkowych wpłynęła tylko jedna oferta Wykonawcy Borimex Sp. z o.o., zawierająca tą samą cenę, którą zaoferował pierwotnie, natomiast Wykonawca Maxmed ZUH Marcin Murzyn nie złożył oferty dodatkowej. Biorąc pod uwagę powyższe, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie w zakresie zadania nr 8.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39290000-1Wyposażenie różne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
260 480 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 393 zł624 678 zł
Rozstęp międzykwartylowy
454 285 zł
Źródło próbki
CPV 39290000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
170 393 zł
Mediana
260 480 zł
Górny kwartyl
624 678 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdwin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 483 685 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39290000-1 (Wyposażenie różne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Krystian Wojciechowski Metal Design (Tychy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.