Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
174 257 zł
Umowa zawarta
22 czerwca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 174 257 zł – 234 930 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wysokości kary umownej w przypadku nieterminowego wykonania przedmiotu umowy lub nietermin20%Wydłużenie okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady przedmiotu umowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie dojazdu do działek gminnych nr 97/1 i 98/1 w Kanolu

Zamawiający Gmina Krupski Młyn (Krupski Młyn, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie dojazdu do działek gminnych nr 97/1 i 98/1 w Kanolu”, wybierając ofertę wykonawcy HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K. Wartość umowy: 174 257 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina Krupski MłynKrupski Młyn, Śląskieopublikowano 23 czerwca 2026
Wartość umowy
174 257 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2026

    Termin ofert: 15 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 czerwca 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K. (Boronów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 174 257,42 zł (umowę zawarto 22 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 174 257,42 zł do 234 930,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRUPSKI MŁYN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258948

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krasickiego 9

1.5.2.)Miejscowość

Krupski Młyn

1.5.3.)Kod pocztowy

42-693

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.7.)Numer telefonu

322857016

1.5.8.)Numer faksu

322857077

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@krupskimlyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.krupskimlyn.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6d4619a7-4d0b-4793-9c28-38eea1107340

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie dojazdu do działek gminnych nr 97/1 i 98/1 w Kanolu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6d4619a7-4d0b-4793-9c28-38eea1107340

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00303650

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00003091/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Zapewnienie dojazdu do działek gminnych nr 97/1 i 98/1 w Kanolu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00220916

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

223028,46 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
- w zakresie sieci wodociągowej: przebudowę sieci wodociągowej z rur o średnicy Ø110mm z materiału PE100 SDR11 PN10 i długości L = 90,5m, budowę podziemnego zestawu hydrantowego, przebudowę istniejącego hydrantu na podziemny zestaw hydrantowy, budowę dwóch przyłączy wodociągowych do studzienek wodomierzowych z rur o średnicy Ø32mm z materiału PE100 SDR11 PN10 o długości 6,5m każde, przebudowę przyłącza wodociągowego do budynku nr 2 z rur o średnicy Ø32mm z materiału PE100 SDR11 PN10 i długości 30,75m oraz przebudowę przyłącza wodociągowego do budynku nr 3 z rur o średnicy Ø32mm z materiału PE100 SDR11 PN10 i długości 16,65m,
- w zakresie drogi: budowę drogi o długości 86,03 m, w tym budowę konstrukcji drogi i jej nawierzchni (bez nakładki asfaltowej), korektę drogi w profilu w celu polepszenia odwodnienia, poprawę geometrii skrzyżowania przy działce nr 91/11 oraz wykonanie pobocza z kruszywa łamanego 0/31,5 gr 9 cm i szerokości 0,5m.
Roboty obejmują w szczególności:
- roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych,
- opracowanie, zatwierdzenie, oraz wprowadzenie i utrzymanie tymczasowej organizacji ruchu,
- mechaniczne usunięcie humusu o grubości 10 cm,
- roboty ziemne,
- mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości drogi i pobocza,
- wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 15 cm + 5 cm,
- roboty wykończeniowe i porządkowe,
- sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej.
Uwaga: dokumentacja drogowa obejmuje szerszy zakres robót niż zakres objęty niniejszym zamówieniem. Szczegółowe zestawienie prac zawiera przedmiar robót, stanowiący element dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik do niniejszego SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest także do sporządzenia i przekazania Zamawiającemu dokumentację powykonawczą sporządzoną w języku polskim lub wraz z tłumaczeniem na język polski, potwierdzającą spełnianie wszystkich parametrów, o których mowa w niniejszym postępowaniu, w tym wymaganiach określonych w dokumentacji technicznej (karty katalogowe, certyfikaty, deklaracje, sprawozdania lub raporty z badań/testów) oraz dokumentów potwierdzających okres gwarancji producenta materiałów,
Wszystkie wbudowane w ramach zamówienia materiały winny być fabrycznie nowe i nieużywane, niefabrykowane i nieregenerowane, wolne od wad i obciążeń prawami osób trzecich. Każdy z materiałów budowlanych musi posiadać odpowiedni okres przydatności do użytku, być dobrej jakości oraz posiadać wymagane prawem polskim atesty dopuszczające do stosowania na rynku polskim. Wszystkie materiały budowlane muszą być zgodne z normami obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej. Wykonawca jest zobowiązany używać do wbudowania materiałów i urządzeń, uprzednio zatwierdzonych przez Zamawiającego.
Szczegółowe warunki wykonania niniejszego zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

174257,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

234930 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

174257,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

243065652

7.3.3)Ulica

Częstochowska 14

7.3.4)Miejscowość

Boronów

7.3.5)Kod pocztowy

42-283

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

174257,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
802 566 zł
Próbka: 186 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 614 zł1 607 161 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 276 548 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 614 zł
Mediana
802 566 zł
Górny kwartyl
1 607 161 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krupski Młyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krupski Młyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 174 257 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K. (Boronów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.