Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa produktów leczniczych

Zamawiający 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa produktów leczniczych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 105 694 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

12 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 930090240

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Weigla 5

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-981

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.pub@4wsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.4wsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4929f803-6b43-4c57-872e-a6ce9d705554

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00302778

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/s 116-357863

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa produktów leczniczych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Clarithromycinum proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji 500 mg 1 fiol.

3.9.)Główny kod CPV

33651100-9 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

IMED POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

Regon 010851227

4.3.3.)Ulica

Puławska 314

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-819

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

121504,32 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/S: 225-705498; 229-717044; 230-720918; 231-723355; 232-727504; 233-728772; 234-731710

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

39368,04 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

273/4WSzKzP.SZP.2612.66.2024

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33651100-9Środki antybakteryjne do użytku ogó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
105 694 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
11 212 zł254 407 zł
Rozstęp międzykwartylowy
243 195 zł
Źródło próbki
CPV 33651· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
11 212 zł
Mediana
105 694 zł
Górny kwartyl
254 407 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).