Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Latków, Anielin, Kępa Skórecka – część 1 – w m. Latków i Przewóz Tarnowski

Zamawiający Gmina Magnuszew (Magnuszew, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Latków, Anielin, Kępa Skórecka – część 1 – w m.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MagnuszewMagnuszew, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 23 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 320 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MAGNUSZEW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223830

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Saperów 24

1.4.2.)Miejscowość

Magnuszew

1.4.3.)Kod pocztowy

26-910

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@magnuszew.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugmagnuszew.bip.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e637fe24-8f17-45e3-ae9b-90d52a81e052

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00302505

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00293493

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Latków, Anielin, Kępa Skórecka –
część 1 – w m. Latków i Przewóz Tarnowski

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej rozdzielczej z rur ciśnieniowych PEHD 100-RC PN10 SDR17 o łącznej długości 4 106,0 mb, obejmującej zarówno odcinki w wykopie otwartym, jak i przewierty sterowane.
2. Zakres prac obejmuje
1) budowę sieci wodociągowej z rur ciśnieniowych :
a) PEHD 100-RC PN10 SDR17 Dz160x9,5 o łącznej długość: 3 322,0 mb
(w wykopie otwartym),
b) PEHD 100-RC PN10 SDR17 Dz160x9,5 o łącznej długości 614,0 mb
(przewiertem sterowanym),
c) PEHD 100-RC PN10 SDR17 Dz110x6,6 o łącznej długości 115,0 mb
(w wykopie otwartym).
2) Wykonanie przewiertu rurą osłonową PEHD 100 SDR17 PN10 Dz250x14,8 o łącznej długości 20,0 mb.
3) Wykonanie przewiertu o średnicy Dz160 o łącznej długości 22,0 mb.
4) Wykonanie przejścia pod drogą z PEHD 100 PN10 SDR17 Dz160x9,5 w rurze osłonowej/przeciekowej/ PEHC 100-RC SDR17 PN10 o średnicy DN250x14,8 o łącznej długości 13,00 mb
3. Projektowana sieć wodociągowa zostanie włączona do istniejącego przewodu wodociągowego o średnicy w160, zlokalizowanego w pasie drogowym drogi gminnej, działka nr ewid. 563/2, obręb Magnuszew.
4. W ramach inwestycji przewiduje się również montaż:
1) 26 kompletów hydrantów nadziemnych DN80 z samoczynnym odwodnieniem i podwójnym zamknięciem, zgodnych z normami PN-EN 1074-6:2005 oraz PN-EN 14384:2005, wraz z zasuwami odcinającymi kołnierzowymi DN80, obudową teleskopową i skrzynką uliczną typu ciężkiego,
2) 6 szt. zasuw liniowych DN150 z obudową i skrzynką uliczną,
3) 1 szt. zasuwy liniowej DN100 z obudową i skrzynką uliczną.
5. Siec wodociągową wykonać należy z rur ciśnieniowych PEHD100 łączonych za sobą poprzez zgrzewanie doczołowe. Połączenia w węzłach sieci wykonane winny być z armatury żeliwnej kołnierzowej łączonej za pomocą śrub, podkładek, i nakrętek ze stali nierdzewnej. Połączenie rur z żeliwną armaturą wykonać należy za pomocą łączników rurowo-kołnierzowych do rur z PEHD. Przy połączeniach kołnierzowych stosować należy uszczelki gumowe.
6. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, techniczną oraz przedmiarem robót budowlanych.
7. Wykonawca musi dysponować odpowiednim zapleczem sprzętowym umożliwiającym realizację zadania, w tym co najmniej:
1) urządzeniami do wykonywania przewiertów sterowanych (np. HDD),
2) koparkami, zagęszczarkami, walcami, samochodami transportowymi,
3) sprzętem umożliwiającym montaż hydrantów i zasuw liniowych,
4) zestawem do prób ciśnieniowych i dezynfekcji przewodów wodociągowych.
8. Wykonawca musi zapewnić udział w realizacji zadania osób posiadających odpowiednie kwalifikacje, w tym:
1) kierownika budowy z uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i co najmniej 3-letnim doświadczeniem w pełnieniu tej funkcji,
2) operatorów sprzętu z aktualnymi uprawnieniami,
3) monterów z kwalifikacjami do prac przy sieciach wodociągowych z PE.
9. Wykonawca zobowiązany będzie do:
1) wykonania robót zgodnie z dokumentacją projektową, przepisami techniczno-budowlanymi oraz zasadami wiedzy technicznej,
2) zapewnienia nadzoru kierownika budowy,
3) wykonania wymaganych prób szczelności i dezynfekcji,
4) sporządzenia powykonawczej dokumentacji geodezyjnej
10. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na roboty budowlane i wbudowane materiały i urządzenia objęte niniejszym postępowaniem 60 miesięcy gwarancji, licząc od daty podpisania przez obie strony protokołu odbioru wykonania przedmiotu umowy.
Wymaga się, aby okres rękojmi był równy okresowi gwarancji.

3.9.)Główny kod CPV

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.P.U. WIMAR Waldemar Markowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7981318603

4.3.3.)Ulica

Stary Kobylnik 19

4.3.4.)Miejscowość

Stary Kobylnik

4.3.5.)Kod pocztowy

26-806

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1174650,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00452937/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1174650,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232411-6Roboty budowlane w zakresie rurocią…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
320 000 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 629 zł1 849 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 625 428 zł
Źródło próbki
CPV 45232· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
223 629 zł
Mediana
320 000 zł
Górny kwartyl
1 849 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Magnuszew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Magnuszew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232411-6 (Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.