Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Odnowienie wsparcia przełączników sieciowych firmy Juniper

Zamawiający Sąd Apelacyjny we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Odnowienie wsparcia przełączników sieciowych firmy Juniper”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Apelacyjny we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 23 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 005965788

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Tadeusza Zielińskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

53-531

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@wroclaw.sa.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wroclaw.sa.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sąd

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d715a87a-2ecd-4fd2-a7d6-fbd36c29a37c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00302449

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00211776

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Odnowienie wsparcia przełączników sieciowych firmy Juniper

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odnowa wsparcia przełączników sieciowych firmy Juniper będących w posiadaniu Zamawiającego. Przedmiot zamówienia obejmuje udostepnienie Zamawiającemu na wyłączność aktywnych kontraktów serwisowych producenta urządzeń oraz doręczenie wymaganych dokumentów, wystawionych przez tego samego producenta urządzeń, uprawniających do korzystania ze wskazanych kontraktów zgodnie z prawem

3.9.)Główny kod CPV

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

50312300-8 - Konserwacja i naprawa sieciowego sprzętu do przetwarzania danych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PROSYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 932153883

4.3.3.)Ulica

ul. Zygmunta Wróblewskiego 12

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

51-627

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

349568,46 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00258070/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

349568,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50000000-5Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 417 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 525 zł1 011 711 zł
Rozstęp międzykwartylowy
906 186 zł
Źródło próbki
CPV 50000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
105 525 zł
Mediana
234 417 zł
Górny kwartyl
1 011 711 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50000000-5 (Usługi naprawcze i konserwacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.