Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stryszowie
Zamawiający Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stryszowie (Stryszów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 166 048 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1008, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
15 stycznia 2026
Termin ofert: 23 stycznia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
03 marca 2026
1 oferta3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 czerwca 2026
- Zmiana ogłoszenia
23 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stryszowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 357002838 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Stryszów 557 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Stryszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-146 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL21A - Oświęcimski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@sgzoz-stryszow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://sgzoz-stryszow.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-460acb9c-aac4-4c83-a0cd-82d34d500eea |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00300233 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00039469 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zamówienie realizowane w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stryszowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stryszowie |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-02-18 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 14 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ANFA Fajer Spółka Jawna, |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5480050117 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Plaskowiec 17, |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Skoczów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 43-430 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 25830,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00138033/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-02-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 21000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).