Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dostawa opału i paliw do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu Sp. z o.o. w latach 2025/2026”

Zamawiający MOSiR w Zabrzu Sp. z o.o. (Zabrze, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa opału i paliw do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu Sp. z o.o. w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: MOSiR w Zabrzu Sp. z o.o.Zabrze, Śląskieopublikowano 19 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 366 550 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MOSiR w Zabrzu Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276854640

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Matejki 6

1.4.2.)Miejscowość

Zabrze

1.4.3.)Kod pocztowy

41-800

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.7.)Numer telefonu

32 271 66 40

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mosir.zabrze.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mosir.zabrze.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-15084305-70c5-49d3-a11e-4a65fa5cd018

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00298330

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00501127

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dostawa opału i paliw do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Zabrzu Sp. z o.o. w latach 2025/2026”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-05-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8880200355

4.3.3.)Ulica

Kocjana 3

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-473

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

9198,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00557317/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

13730,61 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zamawiający miał przewidziane prawo opcji w umowie, z którego skorzystał.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134100-8Olej napędowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
366 550 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 898 zł751 773 zł
Rozstęp międzykwartylowy
517 875 zł
Źródło próbki
CPV 09134100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 898 zł
Mediana
366 550 zł
Górny kwartyl
751 773 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

MOSiR w Zabrzu Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zabrze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134100-8 (Olej napędowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.