ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Dostawa opału i paliw do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu Sp. z o.o. w latach 2025/2026”

Zamawiający MOSiR w Zabrzu Sp. z o.o. (Zabrze, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa opału i paliw do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu Sp. z o.o. w…”. Termin składania ofert minął 5 listopada 2025, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: MOSiR w Zabrzu Sp. z o.o.Zabrze, Śląskieopublikowano 28 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 366 550 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
5 listopada 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Opust (Opust jaki Wykonawca udzieli Zamawiającemu od ceny brutto przy każdej transakcji wyrażony w [ % ] ) 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa opału i paliw do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu Sp. z o.o. w latach 2025/2026.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail