Wyjazdy edukacyjno-zawodowe, wizyty studyjne w ramach projektu „Suwalskie Centra Kształcenia Zawodowego” Poprawa jakości systemu kształcenia na terenie Miasta Suwałki w zespole Szkół nr 4
Zamawiający Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach (Suwałki, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wyjazdy edukacyjno-zawodowe, wizyty studyjne w ramach projektu Suwalskie Centra…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
10 czerwca 2026
Termin ofert: 22 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
18 czerwca 2026
- Wynik: częściowo rozstrzygnięty
24 lipca 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W SUWAŁKACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000333322 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Sejneńska 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Suwałki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 16-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL843 - Suwalski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zs4.suwalki.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zs4.suwalki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00297919 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-18 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00284074 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | Część 1 Wyjazd edukacyjno-zawodowy dla uczniów zawodów ekonomicznych (technik ekonomista, technik rachunkowości) Po zmianie: Część 1 Wyjazd edukacyjno-zawodowy dla uczniów zawodów ekonomicznych (technik ekonomista, technik rachunkowości), został określony w załączniku nr 4 do SWZ |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą | Część 2 Wyjazd edukacyjno-zawodowy dla uczniów zawodów technik handlowiec Po zmianie: Część 2 Wyjazd edukacyjno-zawodowy dla uczniów zawodów technik handlowiec, został określony w załączniku nr 4 do SWZ |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą | Część 3 Wyjazd edukacyjno-zawodowy dla uczniów zawodów (technik hotelarstwa, technik organizacji turystyki) Po zmianie: Część 3 Wyjazd edukacyjno-zawodowy dla uczniów zawodów (technik hotelarstwa, technik organizacji turystyki), został określony w załączniku nr 4 do SWZ |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 4) Przed zmianą | Część 4 Wyjazd edukacyjno-zawodowy dla uczniów branży spożywczej i gastronomicznej Po zmianie: Część 4 Wyjazd edukacyjno-zawodowy dla uczniów branży spożywczej i gastronomicznej, został określony w załączniku nr 4 do SWZ |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 5) Przed zmianą | Część 5 Wizyty studyjne 1 dniowe Po zmianie: Część 5 Wizyty studyjne 1 dniowe, został określony w załączniku nr 4 do SWZ |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-19 09:00 Po zmianie: 2026-06-22 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-19 10:00 Po zmianie: 2026-06-22 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-07-18 Po zmianie: 2026-07-21 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.