Wyjazdy edukacyjno-zawodowe, wizyty studyjne w ramach projektu „Suwalskie Centra Kształcenia Zawodowego” Poprawa jakości systemu kształcenia na terenie Miasta Suwałki w zespole Szkół nr 4
Zamawiający Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach (Suwałki, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wyjazdy edukacyjno-zawodowe, wizyty studyjne w ramach projektu Suwalskie Centra…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
10 czerwca 2026
Termin ofert: 22 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
17 czerwca 2026
- Zmiana ogłoszenia
18 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
24 lipca 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W SUWAŁKACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000333322 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Sejneńska 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Suwałki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 16-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL843 - Suwalski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zs4.suwalki.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zs4.suwalki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00295327 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-17 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00284074 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada uprawnienia do wykonywania działalności w zakresie krajowego i/lub międzynarodowego transportu drogowego osób lub rzeczy, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym, tj. posiada ważną licencję lub zezwolenie na wykonywanie transportu drogowego odpowiednie do zakresu zamówienia. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający uzna wyżej wymieniony warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie), należycie wykonał : Dotyczy Część 1-4 zamówienie polegające na zorganizowaniu grupowych (nie mniejszej niż 10 osób) co najmniej 3 dniowych imprez turystycznych/wycieczek/wyjazdów obejmujących zakwaterowanie i wyżywienie osób. Dotyczy części 5 zamówienie polegające na zorganizowaniu grupowych (nie mniejszej niż 10 osób) co najmniej 1 dniowych wizyt studyjnych Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający uzna wyżej wymieniony warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 50.000,00 zł. Po zmianie: Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych, prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, lub posiada wymagane przepisami prawa uprawnienia do wykonywania krajowego lub międzynarodowego transportu drogowego osób Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający uzna wyżej wymieniony warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie), należycie wykonał : Dotyczy Część 1-4 zamówienie polegające na zorganizowaniu grupowych (nie mniejszej niż 10 osób) co najmniej 3 dniowych imprez turystycznych/wycieczek/wyjazdów obejmujących zakwaterowanie i wyżywienie osób. Dotyczy części 5 zamówienie polegające na zorganizowaniu grupowych (nie mniejszej niż 10 osób) co najmniej 1 dniowych wizyt studyjnych Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający uzna wyżej wymieniony warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 50.000,00 zł. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.7. | Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | Referencje z wykonania zamówienia polegającego na zorganizowaniu grupowych (nie mniejszej niż 10 osób) co najmniej 1-3 dniowych imprez turystycznych/wycieczek/wyjazdów obejmujących zakwaterowanie i wyżywienie osób Dokument potwierdzający, że Wykonawca posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną min. 50 000,00 zł Aktualną licencję, zezwolenie lub inny dokument potwierdzający posiadanie uprawnień wymaganych przepisami prawa do wykonywania działalności objętej zamówieniem Po zmianie: Referencje z wykonania zamówienia polegającego na zorganizowaniu grupowych (nie mniejszej niż 10 osób) co najmniej 1-3 dniowych imprez turystycznych/wycieczek/wyjazdów obejmujących zakwaterowanie i wyżywienie osób Dokument potwierdzający, że Wykonawca posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną min. 50 000,00 zł Aktualne zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych. Lub Aktualną licencję, zezwolenie lub inny dokument potwierdzający posiadanie uprawnień wymaganych przepisami prawa do wykonywania działalności objętej zamówieniem |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-18 09:00 Po zmianie: 2026-06-19 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-18 10:00 Po zmianie: 2026-06-19 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-07-17 Po zmianie: 2026-07-18 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.