Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
954 972 zł
Umowa zawarta
1 czerwca 2026
Okres realizacji
od 7 czerwca 2026 do 7 czerwca 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY OSÓB I MIENIA WRAZ Z GRUPĄ INTERWENCYJNĄ W GRUPOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW SP. Z O.O. W KUTNIE

Zamawiający Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. (Kutno, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY OSÓB I MIENIA WRAZ Z GRUPĄ INTERWENCYJNĄ W GRUPOWEJ…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o. Wartość umowy: 954 972 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
954 972 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 kwietnia 2026

    Termin ofert: 20 kwietnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o. (Łódź), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 954 972,00 zł (umowę zawarto 1 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 7 czerwca 2026 r. do 7 czerwca 2028 r..

  • 5

    Postępowanie dotyczyło usługi ochroniarskiej z grupą interwencyjną dla Grupy Oczyszczalni Ścieków w Kutnie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GRUPOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 610211348

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lotnicza 1

1.5.2.)Miejscowość

Kutno

1.5.3.)Kod pocztowy

99-300

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

24 2510140

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gos.kutno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gos.kutno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-611497cc-1b06-4a7a-89e2-9968f2b4c09d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY OSÓB I MIENIA WRAZ
Z GRUPĄ INTERWENCYJNĄ W GRUPOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW
SP. Z O.O. W KUTNIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-611497cc-1b06-4a7a-89e2-9968f2b4c09d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00296551

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00103573/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Ochrona osób i mienia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00191617

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/ZP/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

776400 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na stałej, całodobowej ochronie fizycznej osób i mienia wraz z grupą interwencyjną na potrzeby Grupowej Oczyszczalni Ścieków Sp. z o.o. w Kutnie.
W ramach przedmiotowego zamówienia Wykonawca dodatkowo będzie wykonywał usługę polegającą na konserwacji systemu alarmowego w budynku administracyjnym GOŚ Sp. z o.o. w Kutnie. Za system alarmowy uważa się zespół współpracujących ze sobą urządzeń, programów, narzędzi i elementów infrastruktury technicznej w celu zabezpieczenia przed włamaniem.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

954972,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

954972,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

954972,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7272786834

7.3.3)Ulica

Obywatelska 201

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

94-111

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

954972,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-07 do 2028-06-07

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 610 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
575 610 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kutno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 954 972 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.