Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Branżowe Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w dziedzinie moda przy Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej – Curie w Grudziądzu”. (KPO/25/1/BCU/U/0021)- część III

Zamawiający Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej-curie w Grudziądzu (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Branżowe Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w dziedzinie moda przy Zespole…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO - HOTELARSKICH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W GRUDZIĄDZU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000184566

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Curie-Skłodowskiej 22/24

1.4.2.)Miejscowość

Grudziądz

1.4.3.)Kod pocztowy

86-300

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gz@gpp.grudziadz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsgh.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe04a3be-2742-4f02-b846-9ce872d13c06

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00296434

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00428816/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Dostawa i montaż wyposażenia pracowni mody (maszyn, urządzeń, mebli) tworzonej w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Branżowe Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w dziedzinie moda przy Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej – Curie w Grudziądzu”. (KPO/25/1/BCU/U/0021)- część III

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Branżowe Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w dziedzinie moda przy Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej – Curie w Grudziądzu”. (KPO/25/1/BCU/U/0021)- część III

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup wyposażenia w ramach Utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w ZSGH
Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej-Curie w Grudziądzu KPO/25/1/BCU/U/0021

3.9.)Główny kod CPV

39712200-8 - Urządzenia fryzjerskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

NitraMed Nitra Natalia 50-128 WROCŁAW, lok 1 a NIP 8971395100

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8971395100

4.3.3.)Ulica

św. Mikołaja 21-29 lok 1 a

4.3.4.)Miejscowość

WROCŁAW

4.3.5.)Kod pocztowy

50-128

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

64902,18 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00548075/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

64902,18 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39712200-8Urządzenia fryzjerskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej-curie w Grudziądzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grudziądz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39712200-8 (Urządzenia fryzjerskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.