Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
64 902 zł
Umowa zawarta
19 listopada 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 64 902 zł – 74 147 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Branżowe Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w dziedzinie moda przy Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej – Curie w Grudziądzu”. (KPO/25/1/BCU/U/0021)- część III

Zamawiający Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej-curie w Grudziądzu (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Branżowe Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w dziedzinie moda przy Zespole…”, wybierając ofertę wykonawcy NitraMed Nitra Natalia 50-128 WROCŁAW, lok 1 a NIP 8971395100. Wartość umowy: 64 902 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
64 902 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NitraMed Nitra Natalia 50-128 WROCŁAW, lok 1 a NIP 8971395100 (WROCŁAW), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 64 902,18 zł (umowę zawarto 19 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 64 902,18 zł do 74 146,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO - HOTELARSKICH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W GRUDZIĄDZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000184566

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Curie-Skłodowskiej 22/24

1.5.2.)Miejscowość

Grudziądz

1.5.3.)Kod pocztowy

86-300

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gz@gpp.grudziadz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsgh.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gpp_grudziadz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Branżowe Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w dziedzinie moda przy Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej – Curie w Grudziądzu”. (KPO/25/1/BCU/U/0021)- część III

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe04a3be-2742-4f02-b846-9ce872d13c06

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00548075

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00406211/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup wyposażenia w ramach Utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej-Curie w Grudziądzu KPO/25/1/BCU/U/0021

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Dostawa i montaż wyposażenia pracowni mody (maszyn, urządzeń, mebli) tworzonej w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Branżowe Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w dziedzinie moda przy Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej – Curie w Grudziądzu”. (KPO/25/1/BCU/U/0021)- część III

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00488119

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PN/33/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

64902,18 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

akup wyposażenia w ramach Utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności w branży przemysłu mody w Zespole
Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej-Curie w Grudziądzu KPO/25/1/BCU/U/0021

4.5.3.)Główny kod CPV

39712200-8 - Urządzenia fryzjerskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64902,18 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74146,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64902,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NitraMed Nitra Natalia 50-128 WROCŁAW, lok 1 a NIP 8971395100

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8971395100

7.3.3)Ulica

św. Mikołaja 21-29 lok 1 a

7.3.4)Miejscowość

WROCŁAW

7.3.5)Kod pocztowy

50-128

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64902,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39712200-8Urządzenia fryzjerskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich im. Marii Skłodowskiej-curie w Grudziądzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grudziądz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 64 902 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39712200-8 (Urządzenia fryzjerskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NitraMed Nitra Natalia 50-128 WROCŁAW, lok 1 a NIP 8971395100 (WROCŁAW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.