Dostawy środków dezynfekujących na okres 24 miesięcy - znak sprawy Z/61/PN/26
Zamawiający Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawy środków dezynfekujących na okres 24 miesięcy - znak sprawy Z/61/PN/26”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie
29 maja 2026
Termin ofert: 1 lipca 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
08 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
12 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
18 czerwca 2026
- Zmiana ogłoszenia
22 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
25 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
30 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
01 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 870298738 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | dr. Ludwika Rydygiera 15/17 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grudziądz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 86-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL616 - Grudziądzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@bieganski.org |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.przetargi.bieganski.org |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00295775 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-18 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00268048 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-19 12:00 Po zmianie: 2026-06-24 12:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-19 12:30 Po zmianie: 2026-06-24 12:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-07-18 Po zmianie: 2026-07-23 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.