Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
16 000 zł
Umowa zawarta
17 czerwca 2026
Okres realizacji
do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 16 000 zł – 68 800 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena50%Doświadczenie trenera (liczba szkoleń przeprowadzonych dla pracowników uczelni)20%Doświadczenie trenera (liczba szkoleń)30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Szkolenie z zakresu programowania robotów mobilnych w środowisku ROS2

Zamawiający Uniwersytet Morski w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Szkolenie z zakresu programowania robotów mobilnych w środowisku ROS2”, wybierając ofertę wykonawcy E4I sp. z o.o. Wartość umowy: 16 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Morski w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 17 czerwca 2026
Wartość umowy
16 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy E4I sp. z o.o. (Katowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 16 000,00 zł (umowę zawarto 17 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 16 000,00 zł do 68 800,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail