Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Zakup i dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby PCKZiU w Drawsku Pomorskim”

Zamawiający Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby PCKZiU w Drawsku Pomorskim”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 321260511

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Warmińska 1

1.4.2.)Miejscowość

Drawsko Pomorskie

1.4.3.)Kod pocztowy

78-500

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.)Numer telefonu

514 206 215

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pckziu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pckziu.blogspot.com/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-35fa43db-3da0-4737-b9e0-cd269193f63b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294018

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00573439

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Zakup i dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby PCKZiU w Drawsku Pomorskim”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby PCKZiU w Drawsku Pomorskim

3.9.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-05-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.H.U.ANTAŁEK Krzysztof Podgórny

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

2530348344

4.3.3.)Ulica

Jagiellońska 7

4.3.4.)Miejscowość

Drawsko Pomorskie

4.3.5.)Kod pocztowy

78-500

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

107768,14 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00025343/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

89733,39 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 89 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 917 zł567 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
367 596 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 917 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
567 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Drawsko Pomorskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.