Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
298 521 zł
Umowa zawarta
8 czerwca 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu służ do digitalizacji dokum papierowej obej. co najmniej kartę informacyjną z leczenia szpital. wraz z programami i systemami informat współprac z nabywanymi sprzętami do digitalizacji”

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu służ do digitalizacji dokum papierowej obej. co najmniej kartę informacyjną…”, wybierając ofertę wykonawcy IC Solutions Sp. z o.o. Wartość umowy: 298 521 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wojewódzki Szpital ZespolonyKielce, Świętokrzyskieopublikowano 17 czerwca 2026
Wartość umowy
298 521 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IC Solutions Sp. z o.o. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 298 521,00 zł (umowę zawarto 8 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

  • 5

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Zespolony

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000289785

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grunwaldzka 45

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-736

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

edyta.kwasniewska@wszzkielce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.wszzkielce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ac0e10c-af5f-4865-9797-a578f549078c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu służ do digitalizacji dokum papierowej obej. co najmniej kartę informacyjną z leczenia szpital. wraz z programami i systemami informat współprac z nabywanymi sprzętami do digitalizacji”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7ac0e10c-af5f-4865-9797-a578f549078c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00293953

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00091484/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.54 Zakup sprzętu służącego do digitalizacji dokumentacji papierowej obejmującej co najmniej kartę informacyjną z leczenia szpitalnego wraz z programami i systemami informatycznymi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

KPOD.07.03-IP.10-00086/25

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00228453

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EZ/102/2026/EK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu definiowanego zgodnie z art. 2 pkt 12-13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/881 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie ENISA (Agencji Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa) oraz certyfikacji cyberbezpieczeństwa w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz uchylenia rozporządzenia (UE) nr 526/2013 (akt o cyberbezpieczeństwie):
• produkt ICT oznacza element lub grupę elementów sieci lub systemów informatycznych,
• usługa ICT oznacza usługę polegającą w pełni lub głównie na przekazywaniu, przechowywaniu, pobieraniu lub przetwarzaniu informacji za pośrednictwem sieci i systemów informatycznych, zaś
• proces ICT oznacza zestaw czynności wykonywanych w celu projektowania, rozwijania, dostarczania lub utrzymywania produktów ICT lub usług ICT, tj. w szczególności
dostawa i wdrożenie systemu ( wraz z zakupem sprzętu skanującego) służącego do digitalizacji dokumentacji papierowej obejmującej co najmniej kartę informacyjną z leczenia szpitalnego wraz z programami i systemami informatycznymi współpracującymi z nabywanymi sprzętami do digitalizacji. System powinien być zintegrowany z systemem posiadanym przez Zamawiającego - HIS AMMS oraz systemem ICPEN. Przedmiot zamówienia obejmuje również instruktaż dla personelu i administratorów oraz usługę wsparcia i serwisu technicznego przez 36 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

298521,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

298521,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

298521,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IC Solutions Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9721248717

7.3.3)Ulica

abpa Walentego Dymka 188

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-245

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

298521,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72263000-6Usługi wdrażania oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
487 650 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
405 396 zł1 515 359 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 109 962 zł
Źródło próbki
CPV 72263000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
405 396 zł
Mediana
487 650 zł
Górny kwartyl
1 515 359 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Zespolony prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 298 521 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72263000-6 (Usługi wdrażania oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IC Solutions Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.