Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa
Wartość umowy
451 440 zł
Umowa zawarta
11 czerwca 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyrobów medycznych – spray do usuwania przylepca

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych – spray do usuwania przylepca”, wybierając ofertę wykonawcy Bialmed Sp. z o.o. Wartość umowy: 451 440 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 16 czerwca 2026
Wartość umowy
451 440 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 kwietnia 2026

    Termin ofert: 7 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bialmed Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 451 440,00 zł (umowę zawarto 11 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail