Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Strzykawki z solą

zawarta 2 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 63 dni · Małopolskie, Kraków

210,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa wyrobów medycznych – spray do usuwania przylepca
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 16 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków, Małopolskie
NIP 6792525795REGON 351375886zarejestrowana 15 grudnia 1997
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8490000039REGON 790003564zarejestrowana 1 lipca 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZM-008876
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
63 dni
Publikacja w rejestrze
29 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
29 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W KRAKOWIE i BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Strzykawki z solą” (ID 2b4a4a77-5794-4ac6-9d32-7af03812d04b), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/2b4a4a77-5794-4ac6-9d32-7af03812d04b, stan wpisu z 2026-07-29, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie