ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa narzędzi i elektronarzędzi, drabin, tarcz szlifierskich, pił, noży, wierteł, urządzeń warsztatowych

Zamawiający 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Zegrze, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa narzędzi i elektronarzędzi, drabin, tarcz szlifierskich, pił, noży,…”. Termin składania ofert minął 24 czerwca 2026, 07:30.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 26 Wojskowy Oddział GospodarczyZegrze, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 16 czerwca 2026
Termin składania ofert
24 czerwca 2026, 07:30
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 281 140 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena100%Cena50%Termin dostawy40%Długość gwarancji10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 24 czerwca 2026 07:30
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    03 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresKupowane są narzędzia, elektronarzędzia, drabiny, tarcze szlifierskie, piły, noże, wierteł i urządzenia warsztatowe z obowiązkiem dostawy, przy czym oferty składane są wyłącznie elektronicznie przez platformę https://platformazakupowa.pl/transakcja/1328172

  • 2

    ZakresZamówienie realizowane jest dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z Zegrza (woj. mazowieckie) na potrzeby obrony

  • 3

    ZakresCała dokumentacja zamówienia oraz komunikacja z zamawiającym odbywa się przez podany adres platformy zakupowej

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142917040

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Juzistek 2

1.5.2.)Miejscowość

Zegrze

1.5.3.)Kod pocztowy

05-131

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.26wog.wp.mil.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Jednostka Wojskowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa narzędzi i elektronarzędzi, drabin, tarcz szlifierskich, pił, noży, wierteł, urządzeń warsztatowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c5ecd3f5-78dd-46ba-af16-d3afe6a5c4b9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00292775

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00135402/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.3 Narzędzia, elektronarzędzia, sprzęt i wyposażenie warsztatowe

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1328172

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1328172

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Opis zawiera Rozdział X SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP/49/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

6

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Narzędzia

4.2.6.)Główny kod CPV

44512940-3 - Zestawy narzędziowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w częściach 1-6.
2) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 i Załącznik nr 4.1 do SWZ.
3) Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie ( załącznik nr 1 do umowy) oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100 % zamówienia pdstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego.
4) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonanym.
5) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości Towaru będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadku konieczności zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego na Towar będący przedmiotem umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym w formie pisemnej lub drogą e- mailową z co najmniej 7 – dniowym wyprzedzeniem.
6) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują ązdne roszczenia z tego tytułu.
7) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będzie takie same jak te, które przy realizacji zamówienia podstawowego.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Narzędzia i materiały

4.2.6.)Główny kod CPV

44512940-3 - Zestawy narzędziowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w częściach 1-6.
2) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 i Załącznik nr 4.1 do SWZ.
3) Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie ( załącznik nr 1 do umowy) oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100 % zamówienia pdstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego.
4) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonanym.
5) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości Towaru będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadku konieczności zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego na Towar będący przedmiotem umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym w formie pisemnej lub drogą e- mailową z co najmniej 7 – dniowym wyprzedzeniem.
6) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują ązdne roszczenia z tego tytułu.
7) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będzie takie same jak te, które przy realizacji zamówienia podstawowego.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tarcze szlifierskie i tnące, piły, noże, wiertła.

4.2.6.)Główny kod CPV

37462180-9 - Tarcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w częściach 1-6.
2) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 i Załącznik nr 4.1 do SWZ.
3) Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie ( załącznik nr 1 do umowy) oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100 % zamówienia pdstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego.
4) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonanym.
5) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości Towaru będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadku konieczności zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego na Towar będący przedmiotem umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym w formie pisemnej lub drogą e- mailową z co najmniej 7 – dniowym wyprzedzeniem.
6) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują ązdne roszczenia z tego tytułu.
7) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będzie takie same jak te, które przy realizacji zamówienia podstawowego.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Drabiny

4.2.6.)Główny kod CPV

44423200-3 - Drabiny

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w częściach 1-6.
2) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 i Załącznik nr 4.1 do SWZ.
3) Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie ( załącznik nr 1 do umowy) oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100 % zamówienia pdstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego.
4) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonanym.
5) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości Towaru będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadku konieczności zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego na Towar będący przedmiotem umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym w formie pisemnej lub drogą e- mailową z co najmniej 7 – dniowym wyprzedzeniem.
6) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują ązdne roszczenia z tego tytułu.
7) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będzie takie same jak te, które przy realizacji zamówienia podstawowego.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Elektronarzędzia

4.2.6.)Główny kod CPV

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w częściach 1-6.
2) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 i Załącznik nr 4.1 do SWZ.
3) Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie ( załącznik nr 1 do umowy) oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100 % zamówienia pdstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego.
4) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonanym.
5) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości Towaru będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadku konieczności zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego na Towar będący przedmiotem umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym w formie pisemnej lub drogą e- mailową z co najmniej 7 – dniowym wyprzedzeniem.
6) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują ązdne roszczenia z tego tytułu.
7) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będzie takie same jak te, które przy realizacji zamówienia podstawowego.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

narzędzia, elektronarzędzia, urządzenia warsztatowe

4.2.6.)Główny kod CPV

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

42651000-4 - Pneumatyczne narzędzia ręczne

44512940-3 - Zestawy narzędziowe

44510000-8 - Narzędzia

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w częściach 1-6.
2) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 i Załącznik nr 4.1 do SWZ.
3) Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie ( załącznik nr 1 do umowy) oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100 % zamówienia pdstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego.
4) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonanym.
5) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości Towaru będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadku konieczności zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego na Towar będący przedmiotem umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym w formie pisemnej lub drogą e- mailową z co najmniej 7 – dniowym wyprzedzeniem.
6) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują ązdne roszczenia z tego tytułu.
7) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będzie takie same jak te, które przy realizacji zamówienia podstawowego.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

50

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

długość gwarancji

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Opis zawiera Rozdział VII SWZ

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Opis zawiera Rozdział XVI SWZ

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Opis zawiera Rozdział V SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-24 07:30

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1328172

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-24 07:35

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Opis zawiera Rozdział VI SWZ

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44512940-3Zestawy narzędziowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
281 140 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
205 551 zł672 929 zł
Rozstęp międzykwartylowy
467 378 zł
Źródło próbki
CPV 44512· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
205 551 zł
Mediana
281 140 zł
Górny kwartyl
672 929 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.06.2026, 07:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zegrze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44512940-3 (Zestawy narzędziowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.