Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W dniu 08.05.2026 r., Zamawiający ogłosił postępowanie na dostawę: „Mebli medycznych – 2 kpl”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7444/I/2024”, prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy Pzp, ogłoszonego w BZP pod numerem: 2026/BZP 00236243/01 w dniu 08.05.2026 r. Termin składania ofert w nin. postępowaniu został wyznaczony na dzień 20.05.2026 r., do godz. 10:00. Do czasu upływu terminu składania ofert w nin. postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. W związku

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Meble medyczne – 2 kpl”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7444/I/2024

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku (Brzesko, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „„Meble medyczne – 2 kpl”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn.…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W dniu 08.05.2026 r., Zamawiający ogłosił postępowanie na dostawę: „Mebli medycznych – 2 kpl”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7444/I/2024”, prowadzone w… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    Postępowanie dotyczyło dostawy mebli medycznych w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków UE.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304355

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 68

1.5.2.)Miejscowość

Brzesko

1.5.3.)Kod pocztowy

32-800

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

(14)66 21 437

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz-brzesko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.spzoz-brzesko.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c48d347-0722-411f-a213-d39821dddf62

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Meble medyczne – 2 kpl”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7444/I/2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9c48d347-0722-411f-a213-d39821dddf62

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00292773

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030300/19/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.34 „Meble medyczne – 2 kpl”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7444/I/2024”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt grantowy nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego, na podstawie Umowy nr 06OW/7444/I/2024

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00236243

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP-271-30/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

43131,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem „Mebli medycznych – 2 kpl”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7444/I/2024”.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik nr 1 oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dniu 08.05.2026 r., Zamawiający ogłosił postępowanie na dostawę: „Mebli medycznych – 2 kpl”, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7444/I/2024”, prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art. 275 pkt 1) ustawy Pzp, ogłoszonego w BZP pod numerem: 2026/BZP 00236243/01 w dniu 08.05.2026 r.
Termin składania ofert w nin. postępowaniu został wyznaczony na dzień 20.05.2026 r., do godz. 10:00. Do czasu upływu terminu składania ofert w nin. postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

W związku z powyższym zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”- na podstawie Umowy nr 06OW/7444/I/2024”.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzesko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.