Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
491 760 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    90 965 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    320 169 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    80 627 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie miasta i gminy Warka

Zamawiający Gmina Warka (Warka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie miasta i gminy Warka”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Wielobranżowa DESO Stanisław Sowiński. Łączna wartość umów: 491 760 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina WarkaWarka, Mazowieckie (powiat Grójecki →)opublikowano 16 czerwca 2026
Łączna wartość umów
491 760 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 kwietnia 2026

    Termin ofert: 29 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Firma Wielobranżowa DESO Stanisław Sowiński za łącznie 491 760,15 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail