Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków

Zamawiający Gmina Bojadła (Bojadła, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BojadłaBojadła, Lubuskieopublikowano 16 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA BOJADŁA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770592

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Sulechowska 35

1.4.2.)Miejscowość

Bojadła

1.4.3.)Kod pocztowy

66-130

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@bojadla.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bojadla.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b9e54389-a00c-42d3-8655-5f4e4056341b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00291961

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00122571

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

w ramach inwestycji B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej ul. Przemysłowa i Sportowa w Klenicy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarte są w przedmiarze projektach technicznych i budowlanych oraz STWIOR

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Bojadłach ul. Cicha w Bojadłach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarte są w przedmiarze projektach technicznych i budowlanych oraz STWIOR

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja oczyszczalni ścieków w Bojadłach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarte są w przedmiarze projektach technicznych i budowlanych oraz STWIOR

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

42961200-2 - Przemysłowy system kontroli ruchu lub równorzędny

45252121-2 - Instalacje osadu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarte są w przedmiarze projektach technicznych i budowlanych oraz STWIOR

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

38421100-3 - Wodomierze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-04-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Cz. I: PIBU Szpakowski sp. z o.o., Cz. II: Kanwod Karol Witkiewicz, Cz. III: FPHU EKOTECH sp. j. Kosiński Strączek, Cz. IV: AQUA PARTNER sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7931107964, 7881960317, 7382152349, 8943186790

4.3.3.)Ulica

Cz. I: Jana Pawła II 33, Cz. II: UL. PROSTA 35, Cz. III: Ul Prosta 4, Cz. IV: ul. Tolkmicka 6/2

4.3.4.)Miejscowość

Cz. I: SULECHÓW, Cz. II: ZBĄSZY, Cz. III: JASŁO, Cz. IV: WROCŁAW

4.3.5.)Kod pocztowy

66-100

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2371612,05 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00189583/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2371612,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bojadła prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bojadła.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.