Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

wykonanie i dostawa 2 sztuk modeli statków do badań w ramach Projektu „Badanie chaotycznych kołysań bocznych statku dla nadrezonansowych częstości wymuszenia i dużych amplitud odpowiedzi

Zamawiający Politechnika Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „wykonanie i dostawa 2 sztuk modeli statków do badań w ramach Projektu Badanie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika GdańskaGdańsk, Pomorskieopublikowano 16 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Gdańska

1.2.)Oddział zamawiającego

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001620

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Gabriela Narutowicza 11/12

1.4.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.4.3.)Kod pocztowy

80-233

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp.wimio@pg.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wimio.pg.edu.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c2369074-6829-4c70-ba63-8f39b95c607c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00291534

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00073421

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

wykonanie i dostawa 2 sztuk modeli statków do badań w ramach Projektu „Badanie chaotycznych kołysań bocznych statku dla nadrezonansowych częstości wymuszenia i dużych amplitud odpowiedzi

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa 2 sztuk modeli statków do badań w ramach Projektu „Badanie chaotycznych kołysań bocznych statku dla nadrezonansowych częstości wymuszenia i dużych amplitud odpowiedzi” finansowanego z Narodowego Centrum Nauki.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona i dostarczy dwa poniższe modele stat-ków:
● model statku o kształcie i proporcjach typowych towarowego – 1 szt.;
● model statku o bardzo smukłym kształcie stworzony na podstawie dostępnego w domenie publicznej kadłuba ONR Tumblehome. – 1 szt.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. transport przedmiotu umowy w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego oraz jego ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń.
4. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia będącym załącznikiem nr 5 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34999400-0 - Modele w skali

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34999420-6 - Modele statków w skali

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

120 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

NAVSIM Polska Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6121812852

4.3.3.)Ulica

Al. Zwycięstwa 96/98 lok. E4.21

4.3.4.)Miejscowość

Gdynia

4.3.5.)Kod pocztowy

81-451

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

189900,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00106691/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

189900,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Gdańska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34999400-0 (Modele w skali). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.