ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa doradztwa eksperckiego i obsługi w zakresie prowadzenia kampanii promocyjnej w mediach społecznościowych Facebook i Instagram na profilu „Mazowsze. Serce Polski”

Zamawiający Województwo Mazowieckie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługa doradztwa eksperckiego i obsługi w zakresie prowadzenia kampanii promocyjnej w…”. Termin składania ofert minął 26 czerwca 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Województwo MazowieckieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 16 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
26 czerwca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena40%Ocena portfolio40%Ocena kwalifikacji osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (certyfikaty)20%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresKupowane jest prowadzenie kampanii promocyjnej na Facebooku i Instagramie dla profilu „Mazowsze. Serce Polski” z obowiązkiem doradztwa eksperckiego i obsługi, w tym usług fotograficznych. Oferty składane są wyłącznie elektronicznie przez platformę https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/298152/notice/public/details

  • 2

    ZakresZamawiający to Województwo Mazowieckie z siedzibą w Warszawie, a kampania dotyczy promowania regionu pod marką „Mazowsze. Serce Polski”

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Mazowieckie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015528910

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jagiellońska 26

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-719

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mazovia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mazovia.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa doradztwa eksperckiego i obsługi w zakresie prowadzenia kampanii promocyjnej w mediach społecznościowych Facebook i Instagram na profilu „Mazowsze. Serce Polski”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27c566a4-415c-4dd2-a696-7c15fe760bb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00291507

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/298152/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/298152/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień
oraz przekazywanie informacji odbywa się będzie elektronicznie za pośrednictwem Platformy eZamawiający, pod adresem:
https://mazovia.ezamawiajacy.pl
2. Złożenie oferty wymaga od Wykonawcy zarejestrowania się i zalogowania w systemie informatycznym dostępnym pod adresem
https://mazovia.ezamawiajacy.pl , zgodnie z Instrukcją dostępną w zakładce Baza Wiedzy.
3. Konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych. Mając to na uwadze, zamawiający zaleca wykonawcom
uwzględnienie czasu niezbędnego na rejestrację w procesie złożenia oferty w postaci elektronicznej. Po założeniu konta
Wykonawca ma możliwość złożenia oferty w postępowaniu.
4. Instrukcja korzystania z Platformy eZamawiający dostępna jest pod adresem: https://mazovia.ezamawiajacy.pl w zakładce Baza
Wiedzy.
5. Za datę złożenia oferty, przekazania wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii
dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich przekazania na Platformę eZamawiający. Oświadczenia,
wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich treść
dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu.
6. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy eZamawiający,
Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma eZamawiający tel. +48 22 257 22 23
(infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) e-mail: oneplace@marketplanet.pl.
7. W zależności od formatu kwalifikowanego podpisu (PAdES, XAdES) i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) Wykonawca dołącza do
Systemu uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym
podpisem (typ wewnętrzny). Zamawiający określa dopuszczalny format podpisu elektronicznego jako:
1) dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES;
2) dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W
związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć, prócz podpisanego dokumentu, oddzielny plik z podpisem.
8. Wszystkie pliki składane do Zamawiającego za pośrednictwem Platformy eZamawiający muszą zostać podpisane właściwym
podpisem elektronicznym poza Systemem (na własnym komputerze Wykonawcy). Złożenie podpisu elektronicznego w ramach
potwierdzania składania oferty w Systemie nie stanowi czynności podpisania, któregokolwiek ze składanych przez Wykonawcę
plików.
9. Realizując obowiązek wynikający z art. 67 p.z.p., Zamawiający przekazuje następujące informacje o niezbędnych wymaganiach
sprzętowo – aplikacyjnych, umożliwiających pracę na Platformy eZamawiający:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
2) komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej
przeglądarki internetowej;
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2;
4) włączona obsługa JavaScript;
5) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.
10. Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie eZamawiający i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format
kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu
otwarcia ofert.
11. Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę eZamawiający stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg.
czasu lokalnego serwera synchronizowanego z Głównym Urzędem Miar, który udostępnia poprzez Internet usługę umożliwiającą
synchronizację czasu w systemach komputerowych z czasem urzędowym obowiązującym w Polsce.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

OR-D-III.272.50.2026.AZ

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa doradztwa eksperckiego i obsługi w zakresie prowadzenia kampanii promocyjnej w mediach społecznościowych Facebook i Instagram na profilu „Mazowsze. Serce Polski”
świadczenie usług doradztwa eksperckiego i obsługi w zakresie prowadzenia w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram) na profilu „Mazowsze. Serce Polski” kampanii promocyjnej „Odpocznij na Mazowszu” wraz z animacją materiałów graficznych przekazanych przez Zamawiającego oraz tworzeniem i przekazaniem na użytek Zamawiającego autorskiego materiału zdjęciowego i wideo z MAZOpikników.

4.2.6.)Główny kod CPV

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

79961000-8 - Usługi fotograficzne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

40

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Ocena portfolio

4.3.6.)Waga

40

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Ocena kwalifikacji osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (certyfikaty)

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Nazwa warunku:
Warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej
Opis warunku:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności zawodowej - Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie zrealizował co najmniej 2 podobne usługi polegające na przeprowadzeniu kampanii promocyjnej w mediach społecznościowych o wartości co najmniej 200 000 tyś brutto. Przez podobną usługę Zamawiający rozumie wykonanie zamówień na usługę doradztwa i obsługi w zakresie prowadzenia w mediach społecznościowych kampanii promocyjnych skierowanych do szerokiego grona odbiorców (dotyczy serwisów Facebook i Instagram).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu
określonych w § 10 ust. 1 SWZ Zamawiający będzie żądał złożenia wykazu usług wykonanych w
okresie ostatnich trzech lat, liczonym wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a
jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich
przedmiotu, wartości, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane,
oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym
dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na
rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie
jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Dopuszczalne zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia przewidziane zostały w
projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-24 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://mazovia.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-24 11:10

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-07-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72220000-3Usługi doradcze w zakresie systemów…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 26.06.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Województwo Mazowieckie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72220000-3 (Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.