Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
218 517 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2026
Okres realizacji
10 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 216 085 zł – 351 052 złodrzucone: 2
Wybrano ofertę droższą o 1,1% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup dodatkowego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Iwoniczu.

Zamawiający Gmina Iwonicz-Zdrój (Iwonicz-Zdrój, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup dodatkowego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Iwoniczu”, wybierając ofertę wykonawcy Moje Bambino Sp. z o.o. Wartość umowy: 218 517 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Iwonicz-ZdrójIwonicz-Zdrój, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 15 czerwca 2026
Wartość umowy
218 517 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Moje Bambino Sp. z o.o. (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 218 516,94 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 216 085,08 zł do 351 052,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 dni.

  • 5

    Przedmiotem zamówienia były dostawy wyposażenia do żłobka.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Iwonicz-Zdrój

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440548

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Słoneczna 28

1.5.2.)Miejscowość

Iwonicz-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

38-440

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134350212

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@iwonicz-zdroj.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.iwonicz-zdroj.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://iwonicz-zdroj.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup dodatkowego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Iwoniczu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eaeed1f6-5de0-42d1-b4e2-bc8e3532078d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290560

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00059307/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup wyposażenia Żłobka Gminnego w Iwoniczu.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00253226

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.11.2026.IZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

195857,87 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego wyposażenia do żłobka szczegółowo opisanego w załączniku nr 4 do SWZ – Specyfikacja techniczna wyposażenia.
Przedmiot zamówienia musi spełniać zasadnicze wymagania określone w odpowiednich przepisach prawa krajowego i unijnego, w szczególności posiadać wymagane prawem oznakowanie CE oraz spełniać normy z serii EN 71. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć wyposażenie fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i życia dzieci, nieposiadające ostrych krawędzi oraz spełniające wymogi Rozporządzenia REACH. Na żądanie Zamawiającego, Wykonawca przedstawi stosowne deklaracje zgodności lub certyfikaty potwierdzające spełnienie ww. wymagań.
Wykonawca na własny koszt dostarczy przedmiot zamówienia do Zamawiającego, pod adres Gminy Żłobek w Iwoniczu, 38-440 Iwonicz, ul. Długa 52. Odbiór przedmiotu zamówienia nastąpi na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego. Na dzień odbioru przedmiot zamówienia musi być sprawny technicznie, kompletny i gotowy do użycia, ma spełniać wszystkie wymagane parametry.
UWAGA! W przypadku użycia w dokumentacji przetargowej (SWZ wraz z załącznikami) norm, aprobat technicznych, nazw własnych, technologii, narzędzi, materiałów itp. należy je traktować jako przykładowe mające na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia oraz określające standard techniczny i jakościowy – zamawiający dopuszcza równoważność. Technologia, narzędzia i materiały do wykonania zamówienia należy przyjmować w kategorii jakości nie niższej (równoważnej) niż ta wskazana w SWZ i załącznikach do niej. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązanie równoważne opisane przez Zamawiającego w dokumentacji przetargowej zobowiązany jest wykazać, że zaoferowany przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. Wykaz rozwiązań równoważnych wraz z opisem lub normami Wykonawca składa wraz z ofertą. W przypadku gdy Wykonawca nie złoży w ofercie oświadczenia o zastosowaniu wyrobów równoważnych (poprzez złożenie zestawienia wyrobów równoważnych i potwierdzających dowodów), rozumie się, że do wykonania przedmiotu zamówienia ujęto wyroby zaproponowane w dokumentacji przetargowej.
Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Ustala się okres rękojmi równy okresowi udzielonej gwarancji

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37520000-9 - Zabawki

39221200-9 - Zastawa stołowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

216085,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

351052,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

218516,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

7.3.3)Ulica

Graniczna

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

218516,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Iwonicz-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iwonicz-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 218 517 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Moje Bambino Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.