Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
74 693 zł
Umowa zawarta
1 czerwca 2026
Okres realizacji
od 1 czerwca 2026 do 31 maja 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności należności wynikających z faktur20%Czas dojazdu na miejsce zdarzenia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZU I PRZECHOWYWANIA ZWŁOK DLA POTRZEB PROKURATUR REJONOWYCH W KIELCACH ORAZ PROKURATURY REJONOWEJ W PIŃCZOWIE (powiat kazimierski)

Zamawiający Prokuratura Okręgowa w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZU I PRZECHOWYWANIA ZWŁOK DLA POTRZEB PROKURATUR REJONOWYCH W…”, wybierając ofertę wykonawcy Dorota Zawierucha KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE HERMES. Wartość umowy: 74 693 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Prokuratura Okręgowa w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 15 czerwca 2026
Wartość umowy
74 693 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 maja 2026

    Termin ofert: 20 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dorota Zawierucha KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE HERMES (Morawica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 74 692,80 zł (umowę zawarto 1 czerwca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 czerwca 2026 r. do 31 maja 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PROKURATURA OKRĘGOWA W KIELCACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000000313

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

MICKIEWICZA 7

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-352

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

klaudia.jagus@prokuratura.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/po-kielce

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-979d1b4c-896f-417d-953d-2345b3935035

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZU I PRZECHOWYWANIA ZWŁOK DLA POTRZEB PROKURATUR REJONOWYCH W KIELCACH ORAZ PROKURATURY REJONOWEJ W PIŃCZOWIE (powiat kazimierski)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-979d1b4c-896f-417d-953d-2345b3935035

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290472

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00137363/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Przewóz i przechowywanie zwłok dla potrzeb prokuratur okręgu kieleckiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00242583

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3016-7. 261.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usług przewozu i przechowywania zwłok dla potrzeb prokuratur okręgu kieleckiego. Wykaz prokuratur rejonowych dla których będą świadczone usługi:
1) Prokuratura Rejonowa Kielce - Wschód w Kielcach,
2) Prokuratura Rejonowa Kielce - Zachód w Kielcach.

4.5.3.)Główny kod CPV

98370000-7 - Usługi pogrzebowe i podobne

4.5.5.)Wartość części

310605,36 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usług przewozu i przechowywania zwłok dla potrzeb Prokuratury Rejonowej w Pińczowie (powiat kazimierski).

4.5.3.)Główny kod CPV

98370000-7 - Usługi pogrzebowe i podobne

4.5.5.)Wartość części

7867,36 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74692,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74692,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74692,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dorota Zawierucha KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE HERMES

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572494029

7.3.3)Ulica

ks. Stanisława Korneckiego

7.3.4)Miejscowość

Morawica

7.3.5)Kod pocztowy

26-026

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74692,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-01 do 2028-05-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98370000-7Usługi pogrzebowe i podobne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Prokuratura Okręgowa w Kielcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 74 693 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98370000-7 (Usługi pogrzebowe i podobne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dorota Zawierucha KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE HERMES (Morawica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.