Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Remont murów oporowych i przyczółków oraz umocnienie dna mostu przy ul. Ogrodniczej w Karpaczu

Zamawiający Gmina Karpacz (Karpacz, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont murów oporowych i przyczółków oraz umocnienie dna mostu przy ul. Ogrodniczej w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KarpaczKarpacz, Dolnośląskie (powiat Karkonoski →)opublikowano 15 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KARPACZ

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Karpacz

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821552

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Konstytucji 3 Maja 54

1.4.2.)Miejscowość

Karpacz

1.4.3.)Kod pocztowy

58-540

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.)Numer telefonu

+487576150

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp_karpacz@karpacz.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.karpacz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00289351

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-15

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00275291

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie - warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca: a) wykonał i prawidłowo ukończył w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jedną robotę budowlaną polegaj na wykonaniu remontu, modernizacji lub budowie mostu, o wartości nie mniejszej niż 200.000,00 zł brutto; Na potwierdzenie spełnienia warunku należy przedłożyć wykaz robót stanowiący Załącznik nr 6. b) dysponuje lub będzie dysponował osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy, posiadającą ważne uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w zakresie kierowania robotami budowlanymi o specjalności inż. mostowej bez ograniczeń, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. prawo budowlane. Na potwierdzenie spełnienia warunku należy przedłożyć wykaz osób stanowiący Załącznik nr 7. Po zmianie: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie - warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca: a) wykonał i prawidłowo ukończył w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jedną robotę budowlaną polegaj na wykonaniu remontu, modernizacji lub budowie mostu lub wiaduktu, o wartości nie mniejszej niż 200.000,00 zł brutto; Na potwierdzenie spełnienia warunku należy przedłożyć wykaz robót stanowiący Załącznik nr 6. b) dysponuje lub będzie dysponował osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy, posiadającą ważne uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w zakresie kierowania robotami budowlanymi o specjalności inż. mostowej bez ograniczeń, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. prawo budowlane. Na potwierdzenie spełnienia warunku należy przedłożyć wykaz osób stanowiący Załącznik nr 7.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Karpacz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Karpacz.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.