Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa stacji uzdatniania wody w Okalewie wraz z rozbudową stacji uzdatniania wody w Skrwilnie.

Zamawiający Gmina Skrwilno (Skrwilno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa stacji uzdatniania wody w Okalewie wraz z rozbudową stacji uzdatniania wody w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SkrwilnoSkrwilno, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 15 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SKRWILNO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866755

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rypińska 7

1.4.2.)Miejscowość

Skrwilno

1.4.3.)Kod pocztowy

87-510

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

542700012

1.4.8.)Numer faksu

542700214

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@skrwilno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.skrwilno.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-97f3e39e-322a-4045-9da8-8f403c6758ce

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00289174

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00401305

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa stacji uzdatniania wody w Okalewie wraz z rozbudową stacji uzdatniania wody w Skrwilnie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego z zabudową na potrzeby stacji uzdatniania wody w Gminie Skrwilno.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 12 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-06-01 do 2025-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TRUCK NORD CENTER Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7761701381

4.3.3.)Ulica

Jabłoniowa 54

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.5.)Kod pocztowy

80-175

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

258792,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00495909/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana terminu ze wykonania umowy ze Strony Zamawiającego wynikająca z przedłużonego postępowania wykonania umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wydłużenie terminu wykonania umowy, ze strony Zamawiającego.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

258792,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skrwilno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skrwilno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34136100-0 (Lekkie samochody półciężarowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.