Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa stacji uzdatniania wody w Okalewie wraz z rozbudową stacji uzdatniania wody w Skrwilnie.

Zamawiający Gmina Skrwilno (Skrwilno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa stacji uzdatniania wody w Okalewie wraz z rozbudową stacji uzdatniania wody w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SkrwilnoSkrwilno, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 15 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 320 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SKRWILNO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866755

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rypińska 7

1.4.2.)Miejscowość

Skrwilno

1.4.3.)Kod pocztowy

87-510

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

542700012

1.4.8.)Numer faksu

542700214

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@skrwilno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.skrwilno.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-97f3e39e-322a-4045-9da8-8f403c6758ce

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00289130

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00401305

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa stacji uzdatniania wody w Okalewie wraz z rozbudową stacji uzdatniania wody w Skrwilnie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I – Wykonanie przebudowy stacji uzdatniania wody w Okalewie.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych przebudową stacji uzdatniania wody w Okalewie, na działkach ewidencyjnych nr 1101/19, 1101/6, 1101/22, obręb Okalewo, gm. Skrwilno. Przebudowa będzie polegać na dostosowaniu istniejących obiektów na terenie ujęcia do nowego układu technologicznego uzdatniania wody.
Zakres robót dla Etapu I zamierzenia budowlanego:
Roboty budowlane - Branża architektoniczno-konstrukcyjna
- roboty rozbiórkowe,
- wykonanie ścianek działowych,
- wykonanie fundamentów i posadzek,
- wykonanie izolacji termicznej stropodachu z pokryciem, obróbkami blacharskimi i orynnowa-niem,
- montaż solarki okiennej i drzwiowej,
- wykonanie wewnętrznych wypraw tynkarskich i okładzin ścian,
- docieplenie ścian zewnętrznych płytami styropianowymi z wyprawą tynkarską i malowaniem,
- wykonanie drabin zewnętrznych i daszków łukowych,
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej.
Roboty budowlane - Branża sanitarna
- roboty demontażowe,
- montaż instalacji sanitarnych wewnętrznych w tym:
• wykonanie instalacji wodociągowej
• wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej
• wykonanie instalacji wentylacyjnej
• wykonanie instalacji grzewczej
- montaż nowych rurociągów zewnętrznych w tym:
• wykonanie kanalizacji sanitarnej i zbiornika bezodpływowego
Roboty budowlane – Branża elektryczna
- dostawa agregatu prądotwórczego w obudowie kontenerowej na podwoziu (przyczepa samo-chodowa),

Zakres robót dla Etapu II zamierzenia budowlanego:
Roboty budowlane - Branża architektoniczno-konstrukcyjna
- roboty rozbiórkowe i demontażowe,
-wykonanie ścian działowych
Roboty budowlane - Branża sanitarna
- roboty demontażowe,
- wykonanie nowej studni głębinowej wraz z obudową ,
- wymianę pomp głębinowych,
- wykonanie nowego układu technologicznego,
- montaż nowych urządzeń technologicznych,
- montaż automatyki dla nowych urządzeń technologicznych,
- wykonanie instalacji wewnętrznych (technologicznych),
- montażu nowych rurociągów wody surowej, uzdatnionej i popłuczyn,
- montażu nowego odstojnika popłuczyn i demontaż istniejącego ciągu odstojników betonowych,
- montaż zbiornika neutralizującego wraz z przyłączem,
- wymiana rurociągu odprowadzającego wody popłuczne do odbiornika wraz z wylotem.
Roboty budowlane – Branża elektryczna
- zasilanie agregatu prądotwórczego,
- zasilanie oraz montaż rozdzielni głównej RG,
- zasilanie rozdzielni RT oraz RZH,
- instalacja technologiczna,
- instalacja trójfazowa,
- oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne,
- instalacja gniazd wtykowych,
- ułożenie rur osłonowych
- wykonanie pomiarów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz w załącznikach do niej (Załącznik nr 9 do SWZ i załącznik nr 10 do SWZ).

3.9.)Główny kod CPV

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody

45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

11 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Instalcompact Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7770001571

4.3.3.)Ulica

Wierzbowa 23

4.3.4.)Miejscowość

Tarnowo Podgórne

4.3.5.)Kod pocztowy

62-080

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

4993800,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00495909/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

4993800,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232430-5Roboty w zakresie uzdatniania wody
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
320 000 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 629 zł1 849 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 625 428 zł
Źródło próbki
CPV 45232· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
223 629 zł
Mediana
320 000 zł
Górny kwartyl
1 849 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skrwilno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skrwilno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232430-5 (Roboty w zakresie uzdatniania wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.