Budowa sali gimnastycznej przy ZSS w Targanicach z podziałem na części: Część I: „Budowa sali..” - rozbiórka istniejącego budynku sali gimnast. Część II: „Budowa sali ..- budowa nowej sali gimnast.
Zamawiający Gmina Andrychów (Andrychów, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa sali gimnastycznej przy ZSS w Targanicach z podziałem na części: Część I: Budowa…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie
19 listopada 2025
Termin ofert: 13 stycznia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
08 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
11 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
16 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
31 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
02 kwietnia 2026
15 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 maja 2026
8 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
12 czerwca 2026
- Zmiana umowy
12 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA ANDRYCHÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 072182031 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek 15 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Andrychów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-120 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL21A - Oświęcimski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 33 8429900 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 33 8752916 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@andrychow.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.andrychow.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00287097 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-12 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00285758 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4.3. | Podstawa prawna zmiany (Informacje o zmianach umowy nr 2) Przed zmianą | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Po zmianie: art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.