Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
165 993 zł
Umowa zawarta
28 maja 2026
Okres realizacji
15 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mebli laboratoryjnych dla potrzeb Zarządu w Kielcach Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mebli laboratoryjnych dla potrzeb Zarządu w Kielcach Centralnego Biura Zwalczania…”, wybierając ofertę wykonawcy Renex Predrag Topić. Wartość umowy: 165 993 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 11 czerwca 2026
Wartość umowy
165 993 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Renex Predrag Topić (Włocławek), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 165 993,42 zł (umowę zawarto 28 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 dni.

  • 5

    Przedmiot zamówienia to dostawa mebli laboratoryjnych dla Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 290727869

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Seminaryjska 12

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-372

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

47 801 29 30

1.5.8.)Numer faksu

47 801 29 35

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wojciech.czekaj@ki.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://swietokrzyska.policja.gov.pl/kie/zamowienia-publiczne/przetargi-pn

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1298133

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mebli laboratoryjnych dla potrzeb Zarządu w Kielcach Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d97ab7b-cca0-408e-99f5-2d9b6654fba0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00286591

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00119877/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa mebli metalowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00208099

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

22/TPBN/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

140569,58 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli laboratoryjnych dla potrzeb Zarządu w Kielcach Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości

4.5.3.)Główny kod CPV

44421000-7 - Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

165993,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

165993,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

165993,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Renex Predrag Topić

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5241615711

7.3.3)Ulica

Aleja Kazimierza Wielkiego 6 E

7.3.4)Miejscowość

Włocławek

7.3.5)Kod pocztowy

87-800

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

165993,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44421000-7Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 165 993 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44421000-7 (Zbrojone lub wzmocnione szafy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Renex Predrag Topić (Włocławek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.