Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
427 289 zł
Umowa zawarta
20 kwietnia 2026
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa zamkniętego systemu pobierania krwi dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie (Kępno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa zamkniętego systemu pobierania krwi dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki…”, wybierając ofertę wykonawcy Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 427 289 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
427 289 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 marca 2026

    Termin ofert: 10 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie nie zostało unieważnione.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 427 289,04 zł (umowę zawarto 20 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail