Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
83 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów Bięcino, Damnica, Karzniczka, Zagórzyca, w gminie Damnica
    Cena wybranej oferty
    25 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów Damno, Dąbrówka, Wiatrowo, Wiszno, w gminie Damnica
    Wartość umowy
    25 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów Bobrowniki, Damnica Leśnictwo, Łebień, Stara Dąbrowa, Strzyżyno, w gminie Damnica
    Cena wybranej oferty
    33 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SPORZĄDZENIE MIEJSCOWYCH PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY DAMNICA DLA CZĘŚCI OBRĘBÓW:

Zamawiający Gmina Damnica (Damnica, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „SPORZĄDZENIE MIEJSCOWYCH PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY DAMNICA DLA CZĘŚCI…”, wybierając ofertę wykonawcy UrbanConsulting Filip Sokołowski. Łączna wartość ofert: 83 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina DamnicaDamnica, Pomorskieopublikowano 11 czerwca 2026
Łączna wartość ofert
83 000 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 listopada 2024

    Termin ofert: 25 listopada 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma UrbanConsulting Filip Sokołowski za łącznie 83 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail