Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont częściowy budynku nr 47 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 28 B

Zamawiający 22 Baza Lotnictwa Taktycznego (Malbork, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont częściowy budynku nr 47 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 28 B”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 22 Baza Lotnictwa TaktycznegoMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 11 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 332 977 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 192471265

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

17 MARCA 20

1.4.2.)Miejscowość

Malbork

1.4.3.)Kod pocztowy

82-200

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

22blt.przetargi@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.22blot.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9eec21e-5963-4ab3-a372-44bc7d44f3da

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00284535

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00164410

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont częściowy budynku nr 47 w Pruszczu Gdańskim
przy ul. Powstańców Warszawy 28 B

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu częściowego budynku 47 w kompleksie wojskowym przy ul. Powstańców Warszawy 28 B w Pruszczu Gdańskim.
Na przedmiot zamówienia składają się:
Zadanie podstawowe :
1) roboty zewnętrzne :
- wymiana 3 stopni betonowych
- wymiana tynków zewnętrznych schodów,
- oblicowanie schodów klinkierową płytką elewacyjną i stropnicową
- montaż barierek schodowych
2) roboty wewnętrzne w pomieszczeniach nr 103,104
- rozbiórka częściowa ścianki działowej z płyt kartonowo-gipsowych na ruszcie stalowym
z demontażem drzwi,
- osadzenie belek stalowych
- wykonanie ścianki działowej z cegły pełnej
- wykonanie licowania ścianki płytami kartonowo-gipsowymi
- odtworzenie ścianki działowej z płyt kartonowo-gipsowych na ruszcie stalowym z montażem drzwi uzyskanych z demontażu,
- malowanie ścian i sufitów farbą emulsyjną.

Zamawiający przekazuje do wykonania poprzez przekazanie z magazynów:
Na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Powstańców Warszawy 28 B w Pruszczu Gdańskim nw. materiały budowlane:
- kostka brukowa gr. 8 cm – w ilości 19,89 m2;
- cegła budowlana pełna – w ilości 219,48 szt.
- drzwi z naświetlem 2,76*1,04 z demontażu – w ilości 2,87m2.

Pozostałe materiały dostarcza Wykonawca robót.

UWAGA: Realizacja przedmiotu umowy wykonana będzie w obiekcie użytkowanym w godz. 7.30-15.30 w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

3.9.)Główny kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45262300-4 - Betonowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

28 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TRÓJMIASTO SERWIS Magdalena Sulkowska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

221585216

4.3.3.)Ulica

Świętokrzyska 25/210

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.5.)Kod pocztowy

80-810

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

63500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00211780/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

63500,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111000-8Roboty w zakresie burzenia, roboty…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 977 zł
Próbka: 98 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
202 621 zł769 268 zł
Rozstęp międzykwartylowy
566 647 zł
Źródło próbki
CPV 45111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
202 621 zł
Mediana
332 977 zł
Górny kwartyl
769 268 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

22 Baza Lotnictwa Taktycznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Malbork.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.