Wynik częściowy: umowy w 6 z 8 części, 2 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
63 113 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa mikropłytek i taśm do zaklejania płytek do aparatu Real-Time PCR model CFX 96 firmy Bio-Rad - zgodnie z zapisami w SWZ
    Wartość umowy
    15 391 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa mikropłytek i folii do zaklejania - zgodnie z zapisami SWZ
    Wartość umowy
    20 197 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Dostawa mikropłytek Light Cycler 96-dołkowych z folią uszczelniającą do zaklejania płytek - zgodnie z zapisami w SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa płytek mikrolitrowych 96 – dołkowych do hodowli komórkowych -zgodnie z zapisami w SWZ
    Wartość umowy
    909 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa pipet Pasteura - zgodnie z zapisami w SWZ
    Wartość umowy
    592 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Dostawa kriobanków i krioprobówek
    Wartość umowy
    12 065 zł
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 7Dostawa pałeczek wymazowych - zgodnie z zapisami w SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Umowa zawarta
    Część 8Dostawa płytek Petriego - zgodnie z zapisami w SWZ
    Wartość umowy
    13 959 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów do badań dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa materiałów do badań dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 63 113 zł. Złożono 13 ofert.

Łączna wartość umów
63 113 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 6 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Bio-Rad Polska Sp. z o.o. (część 1); Alchem Grupa Sp. z o.o. (części 2, 6); BIOKOM Systems M. Sidor Spółka Jawna (część 4); Googlab Scientific sp. z o.o. (części 5, 8).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 63 112,68 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8212068188

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kazimierzowska 29

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

25 632 64 59

1.5.8.)Numer faksu

25 632 55 84

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wiw@mazowsze.wiw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mazowsze.wiw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4d3d8a5-3dc4-4d72-89cf-167f4997e0a2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów do badań dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f4d3d8a5-3dc4-4d72-89cf-167f4997e0a2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00283568

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00145575/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Materiały do badań (bibuła, chusteczki, lignina, czyściki, filtry, probówki filtracyjne, ezy, głaszczki, wymazówki, kriobanki i krioprobówki, mikropłytki, pipety Pasteura, płyt. Petriego)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00199158

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIW-AD.272.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

66297,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Dostawa mikropłytek i taśm do zaklejania płytek do aparatu Real-Time PCR model CFX 96 firmy Bio-Rad - zgodnie z zapisami w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

5801,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Dostawa mikropłytek i folii do zaklejania - zgodnie z zapisami SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

13198,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - Dostawa mikropłytek Light Cycler 96-dołkowych z folią uszczelniającą do zaklejania płytek - zgodnie z zapisami w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

21486,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 – Dostawa płytek mikrolitrowych 96 – dołkowych do hodowli komórkowych -zgodnie z zapisami w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

788,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 - Dostawa pipet Pasteura - zgodnie z zapisami w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

1425,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 – Dostawa kriobanków i krioprobówek;

4.5.3.)Główny kod CPV

33192500-7 - Probówki

4.5.5.)Wartość części

10449,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7 - Dostawa pałeczek wymazowych - zgodnie z zapisami w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

263,38 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8 – Dostawa płytek Petriego - zgodnie z zapisami w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

13978,40 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15391,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15391,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15391,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bio-Rad Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 951-002-89-53

7.3.3)Ulica

Ul. Przyokopowa 33

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-208

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15391,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20196,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20196,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20196,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Alchem Grupa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 527-23-55-435

7.3.3)Ulica

Ul. Forteczna 13 lok. 8

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20196,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.). W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożono tylko jedną ofertę podlegającą odrzuceniu.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

908,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1425,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

908,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIOKOM Systems M. Sidor Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 522-104-66-41

7.3.3)Ulica

Ul. Wspólna 3

7.3.4)Miejscowość

Janki

7.3.5)Kod pocztowy

05-090

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

908,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

591,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1306,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

591,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Googlab Scientific sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 586-228-96-04

7.3.3)Ulica

Ul. Brzozowa 8

7.3.4)Miejscowość

Rokocin

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

591,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12065,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12065,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12065,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Alchem Grupa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 527-23-55-435

7.3.3)Ulica

Ul. Forteczna 13 lok. 8

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12065,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.). W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 29

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 30

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13959,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14410,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13959,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 31

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Googlab Scientific sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 586-228-96-04

7.3.3)Ulica

Ul. Brzozowa 8

7.3.4)Miejscowość

Rokocin

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 32

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13959,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38437000-7Pipety i akcesoria laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 63 113 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38437000-7 (Pipety i akcesoria laboratoryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bio-Rad Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.