Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
9244 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa węży laboratoryjnych - zgodnie z zapisami w SWZ
    Wartość umowy
    8378 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Dostawa materiałów zużywalnych do aparatów firmy Bentley - zgodnie z zapisami w SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa promienników UV-C - zgodnie z zapisami w SWZ
    Wartość umowy
    866 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów zużywalnych do sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa materiałów zużywalnych do sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 9244 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
9244 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Alchem Grupa Sp. z o.o. za łącznie 9 243,77 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail